Tady najdeš chytré příslušenství pro úklid domácnosti

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Chytré příslušenství pro úklid domácnosti je čím dál tím populárnější a může ti hodně usnadnit život. Pojďme se podívat na některé z nich.

  • Robotické vysavače - Tyto malé pomocníky nastavíš, a oni sami vykonají úklid podlah za tebe. Některé modely umí také mýt podlahy. Vybírat můžeš podle velikosti bytu, druhu podlahy nebo potřebné výdrže baterie.
  • Chytré osvěžovače vzduchu - Můžeš je naplánovat tak, aby osvěžovaly vzduch v určitý čas nebo reagovaly na kvalitu vzduchu v místnosti.
  • Potřeby a preference - Přemýšlej o tom, jaký druh úklidu je pro tebe nejnáročnější a který bys rád automatizoval.
  • Velikost tvého bydlení - Některé robotické vysavače jsou vhodnější pro menší byty, zatímco jiné zvládnou větší domy.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie