Tady najdeš chytré příslušenství do kuchyně

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud se zajímáš o chytré příslušenství do kuchyně, jsi na správném místě! Moderní kuchyně se rychle mění, díky technologickému pokroku, který nám každodenní činnosti může výrazně usnadnit.

  • Inteligentní lahve - Lahve s technologií mohou sledovat kolik vody vypiješ za den a připomínat ti, kdy máš pít, aby jsi byl správně hydratovaný. Když vybíráš, hledej funkce, které ti nejvíce vyhovují - například synchronizaci s iPhonem či odolnost vůči nárazům.
  • Inteligentní hrnečky - Některé hrnečky můžou sledovat teplotu tvého nápoje a udržovat ho na optimální teplotě. Když vybíráš, zvaž kvalitu baterie, jak dlouho dokáže teplotu udržet a zda má například bezdrátové nabíjení.
  • Inteligentní květináče - Tyto květináče mohou monitorovat vlhkost půdy, osvětlení a dokonce teplotu, aby tvá rostlina měla co nejlepší podmínky. Při výběru doporučujeme zvážit kompatibilitu s různými druhy rostlin a jestli má květináč vlastní aplikaci pro snadné sledování.
  • Chytré váhy do kuchyně -Toto zařízení ti nejen přesně zváží potřebné ingredience, ale často i synchronizuje s mobilními aplikacemi, nabízí recepty a pomáhá s dávkováním pro perfektní výsledky vaření.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie