Tady najdeš chytré topení a termostaty

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Chytré topení se skládá z technologií, které umožňují ovládat a optimalizovat vytápění domu či bytu na dálku, nejčastěji přes internet a aplikaci v mobilním telefonu.

  • Kompatibilita s radiátorem - Ujisti se, že ventil je kompatibilní s tvým typem radiátoru. Některé hlavice mají univerzální adaptéry, zatímco jiné mohou vyžadovat specifický typ ventilu.
  • Připojení k Wi-Fi a aplikace - Pokud chceš vzdáleně ovládat teplotu radiátoru, vyber model, který podporuje připojení k Wi-Fi a má k dispozici mobilní aplikaci pro iOS.
  • Integrace do chytré domácnosti - Pokud máš nebo plánuješ mít chytrou domácnost, vyber ventil, který lze integrovat s ostatními chytrými zařízeními nebo platformami, jako je Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa atd.
  • Funkce a schopnosti - Zvaž, jaké funkce potřebuješ - např. programovatelné časy, geolokační funkce (když jsi doma, teplota stoupne, když jsi pryč, teplota klesne) nebo rozpoznávání oken (když otevřeš okno, ventil automaticky sníží topení).
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie