Tady najdeš redukce pro tvůj iPad

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro iPad je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Redukce jsou užitečnými doplňky, které ti umožní propojit různá zařízení s tvým iPadem, i když mají odlišné typy konektorů. Zde je několik tipů, na co se zaměřit při výběru redukce.

  • Typ redukce. Prvním krokem je určit, jaký typ redukce potřebuješ. Například, pokud potřebuješ připojit zařízení s USB-C konektorem k iPadu s Lightning konektorem, potřebuješ redukci z USB-C na Lightning.
  • Kvalita. Stejně jako u kabelů je i u redukcí důležitá kvalita. Vyber si redukci od spolehlivého výrobce, aby se minimalizovalo riziko nekompatibility nebo poškození zařízení.
  • Funkčnost. Ujisti se, že redukce podporuje funkce, které potřebuješ. Například, pokud potřebuješ redukci pro propojení s televizorem, zkontroluj, že podporuje video vysoké kvality a zvukový výstup.
  • Certifikace. Podobně jako u kabelů mohou i některé redukce mít certifikace (např. MFi pro Apple zařízení). Certifikace může znamenat, že redukce byla testována a schválena pro bezproblémové použití s iPadem.
  • Podpora napájení. Pokud máš redukci, která zahrnuje nabíjení zařízení, ujisti se, že je schopna poskytovat dostatečný proud pro efektivní nabíjení.
  • Kompatibilita. Před nákupem zkontroluj, jestli je redukce kompatibilní s tvým konkrétním modelem iPadu a dalšími zařízeními, která plánuješ propojovat.

S dobrým výběrem redukcí můžeš snadno propojovat různá zařízení s tvým iPadem a využít tak jeho potenciál na maximum.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPad >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie