Tady najdeš ochranná skla a kryty pro tvé Apple Watch

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro Apple Watch je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Ochranná skla a kryty jsou skvělým způsobem, jak uchránit své Apple Watch před poškrábáním, nárazy a jinými nepříjemnými situacemi. Přinášíme ti několik možností, které můžeš zvážit při výběru správné ochrany.

Jak se v produktech vyznat?

  • Ochranná skla. Tato tenká vrstva skla se připevní přímo na displej Apple Watch. Ochrání jej před poškrábáním a drobnými nárazy. Díky svému designu by neměla ovlivnit citlivost dotykové obrazovky.
  • Tvrzená skla. Tato varianta je ještě odolnější než běžné ochranné sklo. Tvrzené sklo může snáze absorbovat sílu nárazu, což poskytuje vyšší úroveň ochrany pro displej.
  • Safírová skla. Safírová skla jsou ještě odolnější než tvrzená skla. Jsou vyrobená z umělého safíru, který patří mezi nejtvrdší materiály na světě. Tato skla jsou extrémně odolná proti poškrábání a jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí maximální ochranu.
  • Ochranné fólie. Ochranné fólie jsou tenké vrstvy materiálu, které se aplikují na povrch displeje Apple Watch. Stejně jako ochranná skla a kryty slouží k ochraně proti poškrábání, otiskům prstů a drobným nárazům.

Při výběru ochranného skla nebo krytu pro své Apple Watch je důležité zvážit několik faktorů. Prvním faktorem je úroveň ochrany, kterou potřebuješ. Pokud nosíš hodinky v náročných podmínkách nebo se často dostávají do kontaktu s předměty, může být dobrým řešením safírové sklo. Pokud hledáš kompromis mezi ochranou a tenkostí, tvrzené sklo může být skvělou volbou.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Apple Watch >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie