Tady najdeš obaly, pouzdra a kryty pro tvůj iPad

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro iPad je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud vlastníš iPad, je důležité ho chránit před poškozením a zároveň mu dodat stylový vzhled. Pouzdro iSTYLE díky použitému materiálu vypadá velice stylově a zároveň výborně chrání tvůj iPad proti poškrábání.

  • Funkce. Zamysli se nad tím, jak budeš svůj iPad používat. Některé obaly umožňují nastavit iPad do různých úhlů, což je skvělé pro sledování videí nebo psaní.
  • Kompatibilita. Ujisti se, že vybíráš obal, který je specificky navržen pro tvůj model iPadu, aby perfektně seděl a poskytoval snadný přístup ke všem funkcím a portům.

Pamatuj, že správný obal nejenže chrání tvůj iPad, ale může také zlepšit tvoji uživatelskou zkušenost a přidat něco navíc k celkovému vzhledu. Doufáme, že ti tyto rady pomohou při výběru toho nejlepšího obalu, pouzdra nebo krytu pro tvůj iPad.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPad >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie