Ochranná fólie na iPad Pro / Air 11" Paperlike

SKU
K-PL2-11-18
 

Easy Upgrade

Každý rok nový

Detaily >

Dostupnost

Získej dárky v hodnotě až  Kč

Jaké výhody získáš, když nakoupíš v iSTYLE?

Zboží hned, platba do 30 dní. Jak na to?

Detaily

Pro opravdové umělce

Umělci a výtvarníci z celého světa si oblíbili fólii Paperlike, která zaručuje vyšší přesnost při kreslení a psaní na tvém iPadu. Paperlike je navržen tak, aby poskytoval správný odpor tahu pro optimální přesnost. Takže namísto klouzání Apple Pencilem po skleněném povrchu máš najednou pocit jako když píšeš na pravý papír.

Pro zaneprázdněné profesionály

iPad se stal při práci neocenitelným pomocníkem. Ať už si píšeš poznámky k návrhům nebo se pokoušíš nakreslit své první mistrovské dílo, stačí do práce zapojit Apple Pencil a rázem máš z iPadu super výkonný nástroj, který fólie Paperlike úžasně doplňuje.

Vyšší úroveň zaručena

S Paperlike můžeš své poznámky a kresby posunout na vyšší úroveň, snížit únavu rukou způsobenou přejížděním po skleněném povrchu a zajistit, aby ses na iPadu cítil jako se zápisníkem. Paperlike disponuje speciální techologíí Nanodots, kdy jsou mikrokuličky rozmístěny po celé ploše displeje a umožňují tak navození dojmu lehkých vibrací, takže máš pocit jako bys opravdu psal na papír.

Sledování videí tě mile překvapí

Paperlike je vyroben s ohledem na vynikající kvalitu displeje iPadu a nikdy nenarušuje zážitek ze sledování videí. Matná, antireflexní povrchová úprava ti umožní vychutnat si displej i na slunci. Fólie zároveň skvěle chrání displej a také rozptyluje přicházející světlo a snižuje tak odrazy.

Hlavní vlastnosti

  • V balení je 2x PaperLike fólie
  • 2 x vlhčené a 1x suché ubrousky
  • 2 x absorbéry prachu
  • 2 x průvodní listy se samolepkami

Technické informace

Výrobce
Paperlike
EAN
4260470099096
Barva
průhledná
Podporuje HomeKit
Ne

Product declaration