Office Home and Student 2019 Czech EuroZone Medialess

SKU
79G-05078
 
Výkup zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Koupit na splátky

Detaily

Microsoft Office 2019 na Mac pro studenty a domácnosti

Odveďte ten nejlepší výkon - kdekoli, kdykoli a s kýmkoli. Microsoft Office for Mac vám nabízí nové, moderní verze aplikací Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, OneNote 2019, které byly nápaditě navrženy pro Mac.

Word

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s čerstvým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace.

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu. A Zobrazení prezentujícího zobrazuje na vašem počítači Mac aktuální snímek, další snímek a poznámky řečníka a časovač, zatímco obecenstvu promítá pouze prezentaci na velké obrazovce.

Vaše věci kdykoli, kdekoli

Ať už pracujete na zařízení Mac, iPhone, nebo iPad, máte díky cloudovému úložišti OneDrive kdykoli a odkudkoli okamžitý přístup ke svým dokumentům.

Technické informace

Výrobce
Microsoft
EAN
889842335736
Výprodej
Ne
Komentář
Pro nekomerční použití.
Internetové funkce vyžadují připojení k Internetu.