LaCie Porsche Design Mobile Drive USB-C - 2TB externí disk

SKU
STFD2000400
 

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

Špičkové spojení designu a výkonu

LaCie Porsche Design Mobile Drive je více než jen místo pro uložení vašich souborů. Je výsledkem spolupráce mezi jednou z nejznámějších designových firem světa a LaCie. V LaCie Mobile Drive jsme spojili rychlost, design a technologii a vytvořili nový druh úložného zařízení.

Forma od Porsche Design, funkce od LaCie

LaCie poprvé spolupracovala s Porsche Design v roce 2003 na vývoji ikonického a stále populárního externího disku. Od té doby tyto dvě společnosti úzce spolupracovaly na vytvoření produktů, které spojují bezchybnou funkčnost s čistým designem. Luxusní značka a vedoucí technologická společnost se vzájemně doplňují, technickým vliv LaCie a exkluzivní a nadčasový tvar od Porsche Design.

Zrychlete zálohování pomocí USB 3.0

S rozhraním USB 3.0 vám LaCie Mobile Drive umožní přesouvat soubory rychleji než kdykoliv předtím - 700 MB videosoubor během méně než 7 vteřin**! Můžete zálohovat své fotografie, vyměňovat audio nebo videosoubory s vašimi přáteli anebo se ujistit, že jsou vaše důležitá data zabezpečena. S rychlostí USB 3.0 jsou možnosti nekonečné. Díky kapacitě až 4 TB máte k dispozici úložnou kapacitu pro všechny vaše soubory.

Bezpečný, silný a hliníkový

Porsche Design je celosvětově znám pro svou sofistikovanou a nadčasovou tvorbu a LaCie Mobile Drive není výjimkou. S 3 mm silným hliníkovým obalem se můžete spolehnout, že jsou vaše data pevně chráněna. LaCie a Porsche Design spolupracovali na spojení formy a funkce. Výsledkem je mobilní disk, který vypadá skvěle (a pracuje skvěle), kamkoliv ho vezmete.

Včetně uživatelsky přívětivého softwarového vybavení

Automatická záloha Jednoduché nastavení a automatická záloha pro PC i pro Mac®. Ochrana heslem LaCie Private-Public software zajistí, že jsou vaše soubory zcela důvěrné. 40 % úspora energie Automatický Eco režim sníží spotřebu energie až o 40 %, pokud není zařízení používáno, čímž zvyšuje výdrž baterie vašeho notebooku nebo laptopu.

Technické informace

Výrobce
LaCie
Hmotnost
0.9000
EAN
7636490077210
Výprodej
Yes
Barva
stříbrná
Paměť
Ne
Velikost/kapacita
2 T
Materiál
hliník
Rámeček pro HDD
Ne
Mac kompatibilita
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook 12", MacBook 13 (2006-2010), MacBook Air 11", MacBook Air 13" Retina, MacBook Air 13", MacBook Pro 13" s Touch Barem, MacBook Pro 13" (USB-C), MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" s Touch Barem, MacBook Pro 15", MacBook Pro 17"
Compatibility OS
OS X v10.5 or later, Windows 7 or later
Rozhraní
USB 3.0, USB-C