Western Digital Disk My Passport SSD

SKU
conf-wd-disk-my-passport-ssd
 

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

Externí disk Western Digital Disk My Passport SSD


Úložiště jinak

Disk My Passport SSD je přenosné úložiště nabízející úžasné přenosové rychlosti. Ochrana heslem a hardwarové šifrování zajistí bezpečí vašich dat. Snadno použitelné, kompaktní a designové úložiště, které je odolné proti otřesům.

Bleskurychlý

My Passport SSD je aktuálně nejrychlejší disk My Passport s velmi rychlým přenosem dat až 515 MB/s při použití portu USB typu C. Jeho rychlost propůjčí vašemu počítači skvělý výkon pro spouštění virtuálních počítačů.

Hardwarové šifrování

Uložte si na My Passport SSD svá neustále se rozrůstající data a ulevte tak omezenému internímu úložišti. Můžete si nastavit heslo, aby Vaše data chránilo vestavěné 256bitové hardwarové šifrování AES se softwarem WD Security.

Špičková technologie

Disk My Passport SSD je vytvořený pro počítače Mac i pro PC a je kompatibilní s portem USB typu C a A. Podporuje port USB typu C a tedy rychlosti až 515 MB/s. Také podporuje port USB 3.1 2. generace a je kompatibilní s USB 3.0, USB 2.0 a USB-A.

Spolehlivost produktů WD

My Passport SSD byl vytvořen tak, aby odolal pádu až ze dvou metrů. Společnost Western Digital jej od základu sestavila tak, aby byl kvalitní uvnitř i navenek a podával spolehlivý výkon.

Automatické zálohování

Součástí výrobku je software WD Backup, pomocí kterého můžete snadno automaticky zálohovat objemné soubory, ať už na disk nebo na cloudovou službu Dropbox. Vše nastavte a dále se o to nestarejte. Kompatibilní s nástrojem Apple Time Machine (vyžaduje přeformátování).

Snadno použitelné

Přenosný disk My Passport SSD je připraven k okamžitému použití. Ať už zálohujete pracovní dokumenty nebo ukládáte velké multimediální soubory, stačí jen disk zapojit a můžete začít.

Technické informace

Výrobce
Western Digital
Výprodej
Ne
Paměť
Ne
Velikost/kapacita
Ne
Rámeček pro HDD
Ne
Rozhraní
USB 3.0
Výrobce
Western Digital
EAN
718037854120
Velikost/kapacita
256GB
Rozhraní
USB 3.0
Výrobce
Western Digital
EAN
718037854137
Velikost/kapacita
512 GB
Rozhraní
USB 3.0