Externí disk Lacie Mobile Drive 2TB - stříbrný

SKU
STHG2000400
 
Výkup starého zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Koupit na splátky

Detaily

Externí disk Lacie Mobile Drive 2TB - stříbrnýElegantní design. Ohromný prostor.

Disk LaCie® Mobile Drive zosobňuje stejně jako prostorná půda nebo rozlehlá krajina krásu a význam prémiového prostoru. S kapacitou až 5 TB máte k dispozici prostor pro fotografie, seznamy skladeb, dokumenty a spoustu dalšího. A díky kompatibilitě s Macem, systémem Windows či porty USB-C a USB 3.0 je přístup snadný. Díky zálohování jedním kliknutím nebo automatickému zálohování je ukládání souborů velice snadné a diamantový design k našemu 30. výročí má opravdu šmrnc.

Více divů. Méně divení.

Ať už vás život zavede kamkoli a ať se rozhodnete pro jakýkoli notebook či jakékoli zařízení, disk LaCie Mobile Drive s vámi vždy udrží krok. Funguje pod systémem Mac® i Windows®. Připojte se k moderním notebookům pomocí oboustranného rozhraní USB-C.1 Připojte se ke starším notebookům přes USB 3.0 až USB-C.

Více místa pro více vzpomínek

Pokud jde o naše digitální životy, jen málo věcí dokáže překonat fotografie a videa. A tato podoba vzpomínek se rychle hromadí. Disk LaCie Mobile Drive nabízí obrovský prostor ve výši až 5 TB, který můžete využít na cestách a dokumentovat vše, co stojí za to ukládat a zálohovat. Dokonce i hudbu, filmy a osobní dokumenty. Máte k dispozici také LaCie Toolkit – snadno použitelný software pro zálohování jedním kliknutím, plánované automatické zálohování a dokonce i zrcadlení složek na více zařízeních. Disk pojme až 500 000 fotografií ve vysokém rozlišení.2 Případně až 165 hodin videí.3

Zapadněte. Vynikněte.

Písečný povrch ve vesmírně šedé nebo měsíčně stříbrné představuje dobrý doplněk pro Macbooky. Celohliníková konstrukce působí lehce, ale pevně. Ostře řezané hrany odhalují tón a texturu. Velmi malý, snadno se vejde do tašky.

1 Chcete-li dosáhnout plné šířky pásma rozhraní, připojte disk k počítači nebo zařízení portem USB-C.

2 Na základě průměrné velikosti obrazu digitálních fotoaparátů (10 MB)

3 V průměru 1 hodina 4K 30fps komprimovaného záběru zabere 30 GB dat.

Technické informace

Výrobce
LaCie
Hmotnost
0.2000
EAN
3660619404674
Model
2TB
Výprodej
Ne
Barva
stříbrná
Paměť
256 MB
Velikost/kapacita
2 T
Materiál
hliník
Mac kompatibilita
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" s Touch Barem, MacBook Pro 13" (USB-C), MacBook Pro 15" s Touch Barem
Rozhraní
USB-C

Product declaration