USB-C HUBY

Prémiové Epico USB-C Huby, jsou nepostradatelným společníkem pro tvá zařízení, disponují špičkovou kvalitou a nejlepšími materiály. Ať už jde o vstupy HDMI, USB 3.0, Ethernet, SD nebo microSD. Díky odolnému hliníku jsou odolné a zároveň lehké.

Kabely

Praktický design, delší životnost. Některé kabely podporují standard USB-C Power Delivery s výkonem až 87 W, takže jsou kompatibilní pro efektivní nabíjení například i MacBooku Pro. Nabízíme také magnetickou verzi.

Nabíječky

Spolehlivé nabíjení pro všechna tvá zařízení od 30W do 100W vícenásobného nabíjení. 100wattová nabíječka GaN (nitrid galia) má tři porty s celkovým výkonem 96 W.

Obaly a kryty

Díky tenké a lehké konstrukci zachovávají ochranné kryty Epico původní tvar MacBooku, aniž by ho zvětšovaly nebo zatěžovaly. Mají pogumovaný povrch s příjemným omakem, který chrání stroj před nárazy způsobenými pádem a zajišťuje větrání.

Naše oblíbené příslušenství pro Mac

Klávesnice

Pouzdra na klávesnici poskytují ochranu proti pádům, poškrábání a každodennímu opotřebení. Lehká přenosná klávesnice se snadno připojuje přes Bluetooth a nastavitelný úhel sklonu bezpečně drží zařízení v různých úhlech pohledu, takže můžeš snadno psát, číst nebo sledovat filmy. Na pravé straně pouzdra je zabudovaný držák na pero, takže si do něj můžeš bezpečně uložit Apple Pencil nebo stylus Epico Pen.

Pouzdra

Magnetická přední strana chrání displej iPadu, zatímco tvrdá zadní strana chrání hliníkové okraje a zadní stranu zařízení. Pouzdro můžeš používat jako stojánek ve dvou polohách pro pohodlné psaní nebo sledování filmů.

Nabíječky

Spolehlivé nabíjení pro všechna tvá zařízení od 30W do 100W vícenásobného nabíjení. 100wattová nabíječka GaN (nitrid galia) má tři porty s celkovým výkonem 96 W.

Kabely

Lightning USB, Lightning USB-C a oboustranný USB-C. Pro každý iPad najdeš ten správný nabíjecí kabel, dokonce i s tkaným povrchem.

Naše oblíbené příslušenství pro iPad

Ochranné kryty

Karbonový, silikonový, rozkládací, průhledný, sportovní. Epico nabízí správnou ochranu pro každý iPhone.

Ochranné fólie na displej

Epico nabízí prvotřídní ochranu mobilního zařízení v podobě dvojitě temperovaného skla, které chrání při pádu a proti škrábancům. Díky vícestupňové kontrole kvality nabízí nadstandardní řešení. Sklo perfektně ladí s konkrétním modelem telefonu a poskytuje plnou odezvu na dotyk prstu.

Nabíječky

Epico prémiové nabíječky využívají inovativní technologie v kombinaci s minimalistickým vzhledem a precizním zpracováním. Vysoká úroveň nabíječek je dána také Qualcomm certifikací a technologií Fast Charge či Power Delivery.

Externí baterie i s MagSafe

Powerbanky Epico kombinující prvotřídní design a kvalitní materiál budou tvým společníkem v každé situaci, kdekoli a kdykoli. MagSafe je magnetická technologie, která zaručuje praktické nabití tvého zařízení. Díky magnetickému kroužku, umístěnému uvnitř kolem nabíjecí cívky, se mobilní příslušenství automaticky přichytí k zadní části telefonu a drží ho bezpečně na svém místě.

Příslušenství pro automobily

Epico nabízí nejpokročilejší možnosti v oblasti autodoplňků. Epico nabíječky a držáky do auta kombinují prémiový design a skvělý výkon. Využívají přitom nejmodernější technologie, jako je MagSafe nebo Qi bezdrátové nabíjení.

Kabely

Epico kolekce prémiových kabelů disponuje prvotřídní kvalitou, dlouhou životností a především zaručuje bezpečné nabíjení vašeho mobilního zařízení a zaručeně svižný přenos dat.

Naše oblíbené příslušenství pro iPhone

Řemínky

Objev prémiové a elegantní Epico řemínky pro Apple Watch v několika různých provedeních a barevných kombinacích. Spojení kvalitního materiálu a minimalistického designu perfektně podtrhne jedinečnost tvých Apple Watch.

Nabíječky a kabely

Epico prémiové nabíječky využívají inovativní technologie v kombinaci s minimalistickým vzhledem a precizním zpracováním. Vysoká úroveň nabíječek je dána také Qualcomm certifikací a technologií Fast Charge či Power Deliver

Ochranné kryty a skla

Vysoce odolné Epico kryty a pouzdra chrání vaše zařízení při pádech a zabraňují jakémukoli poškrábání. Díky minimalistickému designu jsou kryty Epico perfektním doplňkem.

Naše oblíbené příslušenství k hodinkám

Příslušenství pro airpods

Ztrácíš často sluchátka AirPods při cvičení? Silikonový sportovní kryt udrží sluchátka na svém místě i při těch nejnáročnějších trénincích. A s Epico silikonovými ochrannými pouzdry můžeš nabíjecí pouzdro AirPods skvěle ochránit.

Příslušenství pro airtag

S pouzdry Epico AirTag můžeš snadno sledovat svji tašku, klíče nebo cokoli jiného, co zrovna potřebuješ.

Naše oblíbené příslušenství AirPods a AirTag