Tady najdeš obaly, nabíječky a špunty pro AirPods

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud máš zájem o kvalitní doplňky pro své AirPods nabízíme několik základních druhů příslušenství.

  • Obaly. Pro ochranu a stylový vzhled svých AirPods můžeš zvolit z různých obalů. Jsou k dispozici v mnoha barvách, materiálech a stylech. Kromě toho, některé obaly mají karabinku, takže si je můžeš připevnit na klíče nebo tašku.
  • Nabíječky. I když se AirPods dodávají s vlastní nabíječkou, můžeš investovat do dalších nabíjecích stanic, zejména pokud máš více zařízení Apple. Existují i univerzální dokovací stanice, které mohou nabíjet AirPods, iPhone a Apple Watch současně.
  • Špunty. Pokud ti nesedí standardní velikost špuntů nebo chceš zlepšit izolaci zvuku, můžeš vyzkoušet několik alternativních špuntů. Jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech, takže si jistě najdeš ty pravé.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPad >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie