Domácí úložiště WD My Cloud HOME

SKU
conf-wd-my-cloud-home-rj45
 
Výhodně na splátky

Zjisti více!

Detaily >

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

WD My Cloud HOME

Zcela nové úložiště My Cloud Home se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci snadno ukládat, organizovat a uspořádat všechen digitální obsah v jednom centralizovaném umístění. Díky bezdrátovému přístupu můžete k datům přistupovat i mimo domov.

Centralizované umístění pro správu dat

Domácí úložiště poskytuje dostatek prostoru a jednotné umístění pro vaše fotografie, videa a soubory ze všech vašich telefonů, tabletů, počítačů a externích úložišť. Zařízení stačí zapojit do vašeho Wi-Fi routeru a nastavit jej pomocí chytrého telefonu, bez nutnosti počítače. Pro používání úložiště nejsou vyžadovány žádné měsíční poplatky.

Mobilní přístup pro práci mimo domov

Pomocí mobilní aplikace či aplikace pro stolní počítače My Cloud Home nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com můžete nahrávat, procházet a sdílet své oblíbené zážitky a streamovat videa uložená na zařízení My Cloud Home, a to odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.

AUTOMATICKÉ ZÁLOHOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A VIDEÍ Z VAŠEHO TELEFONUPORT USB PRO IMPORTOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ A VIDEA Z EXTERNÍCH ÚLOŽIŠŤSynchronizace se stolním počítačem

Své oblíbené složky z PC i počítače Mac můžete mít nepřetržitě synchronizované se zařízením My Cloud Home.

Plynulé přehrávání videa, ať jste kdekoli

Streamujte svá osobní videa kamkoli a na libovolné zařízení pomocí mobilní či desktopové aplikace My Cloud Home nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com.

Hlavní vlastnosti

 • Snadné prohledávání obsahu pro nalezení souborů - Rychle vyhledejte fotografie, videa, filmy a dokumenty pomocí přehledné aplikace My Cloud Home pro stolní počítače, mobilní zařízení a nebo prostřednictvím webového rozhraní MyCloud.com.
 • Každý uživatel může mít svůj vlastní soukromý prostor - Přizvěte rodinu nebo přátele a vytvořte jim jejich individuální účty. Každá pozvaná osoba si tak může na svém zařízení nastavit soukromý prostor, ke kterému bude mít přístup pouze ona. Tento prostor si potom může libovolně spravovat, vzdáleně k němu přistupovat a sdílet jeho obsah.
 • Aplikace třetích stran pro vlastní přizpůsobení - Pomocí služeb, které jsou k dispozici ke stažení, jako jsou například Plex Media Server™, Dropbox, Google Drive™, IFTTT a dalších, si můžete přizpůsobit zařízení My Cloud Home tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám a preferencím.
 • Stahování z cloudového účtu, aby vše bylo na jednom místě - Mějte vše uložené v jediném umístění, dokonce i obsah vašich oblíbených cloudových účtů. Fotografie, videa a soubory z vašich cloudových účtů se automaticky stahují na vaše zařízení My Cloud Home: Dropbox, Box, Google Drive™, Facebook a mnoho dalších.
 • Automatické zálohování pro všechna PC a počítače Mac v domácnosti - Zařízení My Cloud Home nabízející enormní kapacitu se zapojí do vaší sítě a umožní bezdrátové zálohování všech počítačů v domácnosti do jednoho centrálního umístění. Bezproblémově spolupracuje se softwarem Windows Backup a Time Machine.
 • Ochrana heslem - Domácí úložiště WD My Cloud HOME nabízí nastavení jedinečného hesla k účtu My Cloud Home, hesla a dotykové identifikace k mobilní aplikaci My Cloud Home, které pomohou zabezpečit všechna vaše data.

Technické specifikace

 • Kompatibilita se systémem Windows 7 (pouze 64bitová verze) nebo novějším a Mac OS X verze 10.10 nebo novějším. Pro mobilní zařízení, kompatibilní se systémy iOS 9+ a Android 4.4+. Vyžaduje router a připojení k internetu.
 • My Cloud Home – kapacity - 2 TB – 8 TB
 • Rozhraní - (1) Gigabitový Ethernet, (1) port USB pro import
 • Světelný indikátor LED

Obsah balení

 • Domácí úložiště My Cloud Home
 • Ethernetový kabel
 • Napájecí adaptér a kabel
 • Stručný průvodce instalací

Technické informace

Výrobce
Western Digital
Výprodej
Ne
Barva
bílá
Storage
2 TB – 8 TB
Mac kompatibilita
iMac, Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook 12", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" s Touch Barem, MacBook Pro 13" (USB-C), MacBook Pro 13", MacBook Pro 15" s Touch Barem, MacBook Pro 15"
iPhone kompatibilita
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s nebo novější, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE
iPad kompatibilita
iPad Pro 12.9" (2. generace), iPad Pro 12.9" (1. generace), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9,7'', iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad 2017
Kompatibilita s iOS
iOS 9 a novější
Rozhraní
Ethernet, USB 3.0
Rozměry a hmotnost
Výška: 175,5 mm (6,91 palce)
Hloubka: 140 mm (5,51 palce)
Šířka: 53 mm (2,09 palce
Systémové požadavky
Operační systémy Windows® 10, 8.1 nebo 7 (pouze 64bitové)
Mac OS Sierra, Mac OS El Capitan nebo Yosemite. • Pro mobilní zařízení: iOS 9+ a Android 4.4+
Router a připojení k internetu
Co je v balení?
Osobní cloudové úložiště
Ethernetový kabel
Napájecí adaptér
Stručný průvodce instalací
Výrobce
Western Digital
Hmotnost
0.9600
Velikost/kapacita
2 T
Výrobce
Western Digital
Hmotnost
1.0500
Velikost/kapacita
4 TB
Výrobce
Western Digital
Hmotnost
1.1100
Velikost/kapacita
6 TB
Výrobce
Western Digital
Hmotnost
1.0300
Velikost/kapacita
8 TB