Autonabíječka a držák na mobil do auta Kenu - AirFrame+ Car Kit Deluxe

SKU
CK2-KK-NA

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 
Výkup zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Detaily

Držák AIRFRAME+

Airframe+ drží vaše zařízení v úrovni očí při řízení. Připravte si na cestu GPS aplikaci, hudbu nebo využijte handsfree volání. Telefon budete mít vždy při ruce bezpečně ukotven přímo před sebou. Pracuje se všemi telefony do velikosti displeje 6" a je kompatibilní s většinou automobilů.

Adaptér DUALTRIP

Dualtrip je vybaven dvěmi side-by-side vysokorychlostní USB porty, kterými lze nabíjet hned dvě zařízení s maximální rychlostí zároveň. Je kompatibilní s téměř všemi USB kabely a je ideální pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a jiných přenosných zařízení.

Kabel TRIPLINE

Tripline rychle nabíjí a synchronizuje všechny možné typy příslušenství, včetně chytrých telefonů, tabletů, e-čtečky, reproduktorů a dalších bateriových zařízení. Jeho zaoblená konstrukce pomáhá ke kompatibilitě s většinou USB adaptérů.

Technické informace

Výrobce
Kenu
Hmotnost
0.2000
EAN
858160003405
Výprodej
Ano
Barva
černá
iPhone kompatibilita
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
iPod kompatibilita
iPod touch (6th gen.)
Velikost/kapacita
Ne
Co je v balení?
Nabíjecí adaptér, nabíjecí a synchronizační kabel, držák pro telefon