Tady najdeš auto adaptéry, držáky a nabíječky pro tvůj iPhone

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitních auto adaptérů a nabíječkek je připravena uspokojit všechny tvé potřeby pro rychlé a bezpečné nabíjení.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Magnetické držáky jsou vybaveny nejmodernější technologií MagSafe, která zajišťuje silné a bezpečné uchycení tvého iPhonu přímo na palubní desce. Bez zbytečných komplikací a s maximální jednoduchostí můžeš telefon snadno přichytit nebo odpojit, aniž bys se musel zbytečně namáhat.

Autonabíječky do zapalovače jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké standardy kvality a spolehlivosti. S nimi můžeš bez obav vyrazit na dlouhou cestu nebo jen do práce, vždy s jistotou, že tvůj iPhone bude plně nabitý a připravený k použití.

Víceportové. Některé z našich autonabíječek mají více USB portů, což ti umožňuje nabíjet současně více zařízení, jako je iPhone a iPad

Bezpečné. Autonabíječky jsou vybaveny ochranou proti přepětí, přehřátí a zkratu, což chrání tvé zařízení před případnými poškozeními a zajišťuje bezpečné nabíjení během jízdy.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie