Apple kožená peněženka s MagSafe - temně inkoustová

SKU
MM0Y3ZM/A
 

Easy Upgrade

Každý rok nový

Detaily >

Dostupnost

Jaké výhody získáš, když nakoupíš v iSTYLE?

Zboží hned, platba do 30 dní. Jak na to?

Ostatní si také prohlédli

Detaily

Nová Kožená peněženka s MagSafe, navržená s ohledem na styl i funkčnost, je praktický doplněk k iPhonu na nošení občanky a platebních karet. Podporuje teď službu Najít, takže můžeš zjistit poslední známou polohu peněženky, pokud se ti od telefonu odpojí.**

Je vyrobená ze speciálně činěné francouzské kůže a silnými ukrytými magnety se hladce přichytí k zadní straně iPhonu. Můžeš ji přicvaknout i k telefonu s nasazeným krytem, a vytvořit si tak jedinečnou osobní kombinaci. Kožená peněženka je odstíněná a můžeš do ní bezpečně uložit až tři platební karty.

Funguje s koženými nebo silikonovými pouzdry pro iPhone 12 nebo iPhone 13 nebo s průhledným pouzdrem iPhone 13. Peněženku můžete používat s pouzdrem iPhone 12 Clear Case, ale funkce Find My není podporována.

Nová peněženka je vybavena zabezpečeným čipem NFC, který umožňuje podporu funkce Find My. Pojme až tři karty a je stíněný, aby byly v bezpečí. Chcete-li použít kartu s podporou NFC, jako je hotelový klíč, musíte kartu vyjmout z peněženky.

**Vyžaduje Koženou peněženku s MagSafe k iPhonu a iPhone 12 nebo novější se zapnutou službou Najít v iOS 15. Ve spojení s Průhledným krytem s MagSafe není podporováno.

Technické informace

Výrobce
Apple
EAN
194252779651
Barva
temně inkoustová
Barva
černá
Materiál
kůže
MagSafe
Ne
iPhone kompatibilita
iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini

Product declaration