Apple AirPort Time Capsule – 3 TB me182z/a

SKU
ME182Z/A
 

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

Nový Airport Time Capsule je ještě rychlejší WiFi router se zabudovaným diskem. Než co to je, je důležitější jak se to používá a jak to funguje. Když svůj MacBook Pro přinesete do místnosti s Time Capsule, MacBook Pro se automaticky připojí a využívá připojení k Internetu. Ale současně se automaticky spustí zálohovací mechanismus Time Machine. Ten potom všechny nová data (změny) zazálohuje na disk v Time Capsule a uživatel o tom většinou ani neví. Když pak pořídíte nový MacBook Air, ten se při prvním spuštění nabídne možnost načíst data ze zálohy. Když to uděláte, MacBook Air si zkopíruje všechna data ze zálohy včetně aplikací, nastavení a souborů, se kterými jste naposledy pracovali. Dá se říci, že budete mít dva různé počítače se stejným obsahem. Tímto se maximálně zjednodušuje přenesení dat na nový počítač.

Samozřejmě, že Airport Time Capsule se chová jako síťový disk a s jeho pomocí tak můžete ostatním počítačům sdílet soubory a složky, včetně počítačů s Windows. Obrovskou výhodou je rychlost, s jakou lze bezdrátově přenášet data a samozřejmě velmi tichý a bezproblémový provoz.

Klíčové vlastnosti

 • Automatické bezdrátové zálohování s obrovským 2TB nebo 3TB vnitřním úložištěm
 • Plnohodnotná Wi-Fi základna s technologií 802.11ac další generace
 • Až 3krát rychlejší Wi-Fi
 • Až o 50 procent rychlejší zálohování Time Machine
 • Výkonné pole antén s formováním paprsku pro vyšší výkon a dosah
 • Zbrusu nový design s menším půdorysem
 • Simultánní dvoupásmová Wi-Fi
 • Snadné nastavení z Macu, iPadu, iPhonu nebo iPodu touch
 • Připojte USB tiskárnu nebo pevný disk a přistupujte k němu bezdrátově
 • Zabezpečené připojení a kompatibilita s počítači Mac a PC, s iPhonem, iPadem, iPodem touch, Apple TV a dalšími
 • Zálohujte vaše data na bezdrátový disk Time Capsule, který dokonale funguje s Time Machine v OS X. Zároveň je AirPort Time Capsule plnohodnotná Wi-Fi základna s nejnovější technologií 802.11ac a podporou souběžného provozu ve dvou pásmech.

  Automatické bezdrátové zálohování AirPort Time Capsule obsahuje 2TB nebo 3TB pevný disk, který v kombinaci s Time Machine v OS X vytváří dokonale bezproblémové zálohovací řešení. Na jednom centrálním místě můžete bez jakýchkoli kabelů zálohovat všechny Macy v domácnosti – automaticky, bezdrátově a na pozadí.

  Ultrarychlá Wi-Fi AirPort Time Capsule s technologií 802.11ac a výkonným polem antén, které vysílají technikou formování paprsku, poskytuje třikrát rychlejší Wi-Fi a silnější, jasnější signál. Antény se nacházejí v horní části vyvýšené kontrukce, takže má vyšší platformu pro šíření signálu. Je jich celkem šest - tři pro 2,4GHz pásmo a tři pro 5GHz pásmo a vysílají na frekvencích 2,4 GHz a 5 GHz zároveň, takže se vaše bezdrátová zařízení automaticky připojí k nejlepšímu dostupnému pásmu.

  Snadné nastavení z vašeho počítače Mac nebo iOS zařízení Připojte k základně AirPort Time Capsule svůj DSL nebo kabelový modem a několika klepnutími ve vestavěném průvodci nastavením na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch vytvořte novou bezdrátovou síť. Na Macu použijte vestavěnou aplikaci Nastavení AirPortu. Je to snadné a rychlé.

  Sdílení tiskárny nebo pevného disku AirPort Time Capsule může udělat z jakéhokoli externího USB pevného disku bezpečnou jednotku sdílenou ve Wi-Fi síti, vaše dokumenty, soubory či filmy tak budou přístupné z jakéhokoli počítače Mac nebo PC. Sdílet můžete i tiskárnu připojenou k vašmu počítači

  Kompatibilita a zabezpečení Se základnou AirPort Time Capsule bude fungovat jakékoli Wi-Fi zařízení. Je totiž kompatibilní se specifikacemi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n i 802.11ac. AirPort Time Capsule také obsahuje vestavěný firewall, který ochrání vaši síť před útoky z internetu, můžete se proto na webu pohybovat s naprostým klidem.

  Technické informace

  Výrobce
  Apple
  Hmotnost
  1.4800
  Barva
  bílá
  Výprodej
  Ne
  Velikost/kapacita
  Ne
  Připojení
  Ne