Sluchátka u-JAYS iOS - černá

SKU
K-T00115
 

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

Splynutí designu, zvuku a komfortu

Nová on-ear sluchátka Jays u-JAYS přinášejí do vyšší kategorie univerzálních modelů vzácnou jednoduchost, čistotu a přímočarost. Namísto pompézních efektů produkují pouze zvuk s dokonalou čistotou, okázalé designové kreace mění v čisté linie a křehká místa konstrukce nahrazují odolnými prvky z oceli. Hledáte-li to nejlepší mezi sluchátky pro použití doma i na cestách, můžete vsadit na nový etalon třídy.

 • příkladně vyvážený zvuk pro požitek z energických basů i jiskřivých detailů
 • výměnné náušníky zajišťují potřebnou izolaci hluku i komfort pro nerušený poslech
 • odolné ocelové jádro sluchátek a kevlarem zpevněný kabel zajišťují vysokou pevnost
 • plné třítlačítkové ovládání pro iOS i Android telefony
 • elegantní nadčasový design vhodný pro každou situaci

  Nové technologie skryté uvnitř

  Za nadvládou sluchátek u-JAYS nenajdete žádná kouzla ani marketingové triky. Jsou to prokázané výsledky dlouhého vývoje, na jehož konci stojí první uzavřený model značky. Svůj podíl na přesném, ale přitom velmi zábavném zvuku nese nově navržená zvuková komora s ventilačními otvory ústícími přímo pod náušníky. Ve spojení s lehounkými hedvábnými měniči může celá soustava přenášet basové frekvence mnohem efektivněji, aniž by utrpěla čistota detailů.

  Za pevností celé konstrukce stojí především unikátní ocelové jádro, zvyšující pevnost celého oblouku a chránící zároveň kabel uvnitř mostu. Zbytek přívodního kabelu už sice není ukrytý v ocelovém rámu, ale zato je chráněn moderním kevlarovým vyztužením. Je tedy stále velmi lehký a poddajný, ale bez potíží zvládne nástrahy každodenního používání.

  Pro každého na míru

  Ať už slyší Váš telefon na slovo Android nebo iOS, existuje verze sluchátek u-JAYS připravená právě pro něj. Stačí si při nákupu zvolit variantu s kabelem a třítlačítkovým ovládáním pro správný operační systém a už nikdy nebudete muset vytahovat telefon z kapsy kvůli změně skladby, nastavení hlasitosti nebo dokonce přijetí hovoru.

 • Technické informace

  Výrobce
  JAYS
  EAN
  7350033655238
  Výprodej
  Ne
  Typ sluchátek
  On-Ear
  iPhone kompatibilita
  iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
  iPad kompatibilita
  iPad Pro 12.9" (1. generace), iPad Pro 9,7'', iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad 2017
  Barva
  černá
  Materiál
  nerezová ocel, umělá kůže
  Impedance
  32 Ω
  Frekvence
  10 - 20.000 Hz
  Citlivost
  100 dB SPL @ 1 kHz
  Připojení
  3.5mm stereo mini jack
  Rozměry
  224 g, kabel 135 cm
  Co je v balení?
  Sluchátka, látkový vak na sluchátka