Školení 1 - 1 lekce

SKU
KONZULTACE
 
Výkup zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Detaily

Rádi byste se naučili pracovat s iOS nebo macOS? Máte pocit, že na seznámení s tímto systémem potřebujete klid, čas, podporu a dostatek prostoru? Pak jsou naše školení přesně pro vás! Stáčí si vybrat termín a můžete vyrazit na lekci do jedné z našich prodejen, kde se vám bude věnovat školite.

nejprodávanějšídostupné i online

Školení 12

Školení 12 je balíčkem dvanácti lekcí, které můžeš čerpat v průběhu jednoho kalendářního roku. Je jen na tobě, jakým tématům se na nich budeš věnovat. Tyto lekce jsou pro ty, kterým nestačí jen jedno školení, ale chtějí komplexně prohloubit své znalosti. Skvěle se hodí i jako dárek! Kurzy probíhají na prodejnách nebo online.

vhodné pro začátečníkydostupné i online

macOS

Máš nový MacBook nebo iMac? Nevíš si s ním rady a potřebuješ se na jeho ovládání rychle adaptovat? Dozvíš se základní informace o jeho ovládání, pomůžeme ti nastavit počítač dle vašich potřeb. Tvůj počítač zabezpečíme a ukážeme, jak pracovat se soubory nebo jak si instalovat aplikace nejen z App Store.

dostupné i online

iOS

Máš svůj první iPhone nebo iPad? Chceš se dozvědět, jak telefon ovládat, spravovat účet Apple ID nebo si upravit nastavení? Kurzem tě provede lektor tak, aby ti poskytl dostatek potřebných informací, které ti usnadní vstup do světa Apple. Dále se naučíš instalovat aplikace z App Store, nastavíš si Touch ID nebo Face ID.

dostupné i online

iWork

Nauč se vytvářet dokumenty, tabulky nebo prezentace. Lektor tě provede základními funkcemi, díky kterým si osvojíš práci s aplikacemi Pages, Numbers a Keynote mnohem rychleji. Práce s iWork je intuitivní a snadná především díky tomu, že si Apple zakládá na efektivitě a snadnému porozumění veškerých aplikací, které poskytuje

dostupné i online

iCloud

Na tomto kurzu se naučíš spravovat účet Apple ID a synchronizovat zařízení se službou iCloud. Díky zálohování nepřijdeš o svoje data. Navíc tě naučíme ovládat službu Find My iPhone, která ti vždycky spolehlivě řekne, kde máš svůj iPhone. Tento kurz tě naučí bezpečně nakládat s daty a precizně pracovat se službou iCloud.

dostupné i online

iMovie

Naučíš se vytvářet zajímavé a poutavé záznamy tvých vzpomínek a hezkých okamžiků, které ti zůstanou. Na tomto kurzu se naučíš, jak správně pracovat s nástrojem iMovie. Lektor ti ukáže jak správně rozdělit či oříznout klip, přidávat texty či speciální efekty. V případě, že již základní znalosti ovládáš, vrhneme se na pokročilejší úpravy.

dostupné i online

Hudba

Nech si poradit od profesionálů a seznamte s aplikací Hudba. Na kurzu se naučíš přehledně organizovat tvoji hudební knihovnu, ukládat ji a pohodlně třídit tak, aby se rychle zorientoval úplně každý. Hudební knihovnu na iCloudu můžeš sdílet na dalších Apple zařízeních, které máš připojené ke svému uživatelskému Apple ID.

dostupné i online

Fotky

Naučíš se pracovat s fotografiemi a zachycovat videa jako profík. Fotit a natáčet telefonem není těžké, pokud chceš, aby byly tvoje fotky a videa, která natáčíš poutavé a zaujali i ostatní třeba na sociálních sítích, nech se inspirovat, jak můžeš kvalitu tebou zachycených okamžiků zlepšit. Speciální filtry, digitální úpravy. To vše budeš mít v malíčku.

Technické informace

Výprodej
Ne