Sada pro natáčení Studio Creator Video

SKU
INF 001
 
Výkup starého zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Detaily

Pomocí sady Studio Creator můžete vytvářet vlastní videa pro své oblíbené aplikace, jako je TikTok, YouTube, Instagram a další! S touto sadou jsou možnosti nekonečné! Použijte Studio_Creator k předvedení svého talentu v tutoriálech, vytváření hudebních videí, provádění unboxingů, nahrávání domácích videí a ještě mnohem více! Jednoduše nastavte Studio Creator Video Kit a zelenou obrazovku, nahrávejte, spárujte se svou oblíbenou editační aplikací a sdílejte! Pro změnu pozadí zeleného plátna doporučujeme aplikaci Chromavid.

Obsahuje: Multifunkční kruhové světlo, zelené pozadí a stativ s držákem na telefon.

  • Ideální pro pořizování selfie fotografií a tvorbu video obsahu jako například výukové video, hudební video nebo video recenze a další.
  • Pořizujte videa s výborným osvětlením pomocí 8 ” kruhového LED světla se 3 různými barevnými režimy a 10 stupni nastavení jasu
  • Zachyťte své nejlepší úhly pomocí nastavitelného držáku smartphonu a výsuvného stativu
  • Vytvořte si vlastní pozadí pomocí přiložené zelené obrazovky
  • Kompatibilní s editačními aplikacemi pro změnu pozadí, doporučujeme aplikaci Chromavid z Google Play nebo Apple Store.
  • Kompatibilní s většinou smartphonů
  • Věk 8+ (mladší jen s dozorem dospělé osoby)

Stativ Studio Creator lze nastavit až na výšku 51cm. Jakmile nastavíte stativ na dokonalou výšku, vložte telefon do nastavitelného držáku smartphonu a otočením zachytíte svůj nejlepší úhel!

Pomocí dálkového ovladače můžete volit mezi třemi nastaveními světla: bílým, přirozeným a teplým. Jakmile vyberete nastavení světla, použijte stejné dálkové ovládání k výběru mezi deseti úrovněmi jasu a vytvořte nejlepší osvětlení pro vaše video nebo fotografii!

Technické informace

Výrobce
jiný
EAN
3555801423000
Výprodej
Ne