Prezenční ovladač Logitech Spotlight Presentation Remote - šedý

SKU
910-004861

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 
Výkup zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Koupit na splátky

Detaily

SEZNAMTE SE SE SPOTLIGHT

Zcela nový standard v ovládání prezentací. Procházejte snímky s jistotou na vzdálenost až 30 metrů a využívejte moderní ukazovátko pro funkce Zvýrazňování, Zvětšování nebo označování oblastí zájmu pomocí funkce Digitální laser.

UKAZUJTE

Vyberte si mezi třemi pokročilými režimy ukazatele. Zvýraznění na obrazovce vytvoří efekt reflektoru, Zvětšení umožní přiblížit detaily a Digitální laser zase přesně označit informace.

PŘEHRÁVEJTE

Využijte kurzor na obrazovce pro přehrávání a pozastavení videí, spouštění odkazů a interakci se širokou škálou obsahu. Ovladač Spotlight je vybaven pohybovým snímačem – spád prezentace tak nemusíte brzdit a pohybovat se poblíž myši nebo notebooku.

SPOLÉHEJTE

Ovladač Spotlight lze připojit během okamžiku pomocí přijímače USB nebo technologie Bluetooth® Low Energy. Na většině platforem lze využít připojení plug-and-play a kompatibilitu s většinou rozšířených prezentačních aplikací. Ovladač je navíc plně nabíjecí a disponuje působivým provozním dosahem 30 metrů.

NAČASUJTE

Mějte čas dokonale pod kontrolou od prvního po poslední snímek. Nastavte si v rámci aplikace časové milníky a přijímejte vibrační upozornění přímo do své ruky.

Technické informace

Výrobce
Logitech
Hmotnost
0.2000
EAN
5099206070011
Výprodej
Ne
Barva
uhlově šedá
Podporuje HomeKit
Ne
Připojení
Bluetooth
Compatibility OS
Mac OS X, Windows 8, Windows 10