Polaroid Zink Premium 2x3, instantní film - 50 fotografií

SKU
POLZ2X350

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 
Výkup zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Detaily

Instantní film do fotoaparátu Polaroid

Polaroid papír ZINK Premium je speciálně navržený pro instantní fotoaparáty značky Polaroid. Konkrétně jsou rozměry tohoto fotopapíru 2x3 vhodné pro instantní digitální fotoaparáty Polaroid SNAP, SNAP Touch, Z2300 anebo pro instantní tiskárny ZIP. Fotoaparáty Polaroid vytváří okamžité fotografie, z vašeho snímku se tak můžete těšit do několika málo okamžiků po stisku spouště. Tyto instantní fotografie pak můžete vložit do rámečku, nalepit do alba, nebo nosit v peněžence.

Skvělou vlastností u fotopapíru Polaroid Zink Premium je možnost odlepit zadní stranu fotografie, která obsahuje samolepící vrstvu. Z fotografie tak jednoduše vytvoříte vaši vlastní originální nálepku.

Proč si pořídit instantní film Polaroid Zink Premium?

  • výhodná cena instantní fotografie
  • syté a plné barvy vašeho snímku
  • ochranná vrchní vrstva – dlouhá životnost, odolnost vůči blednutí barev a rozmazání fotky
  • fotografie je odolná vůči roztržení
  • možnost nalepení díky samolepící vrstvě
  • Zink Zero Ink bezinkoustová technologie plnobarevného tisku 2x3" (5 x 7,6cm)
  • kompatibilní s fotoaparáty Polaroid SNAP, SNAP Touch, Z2300 a s instantními tiskárnami ZIP

Polaroid – Legenda od roku 1948

Značka Polaroid je synonymem fotoaparátu s okamžitým výstupem fotografie. Historie instantní fotografie se začala psát v roce 1943, kdy se během dovolené 3 letá dcera Edwin H. Land, zakladatele Polaroidu, zeptala, proč nemůže vidět fotku hned po jejím vyfocení. První model Polaroid 95 se následně dostal na trh 26. listopadu 1948, kdy se začala psát historie této průkopnické značky, která od té doby udává trend na poli optiky a je symbolem fotoaparátu pro okamžitou fotografii.

Technologie fotografie Polaroid

Technologie výroby fotografie ZINK Zero Ink spočívá v tom, že nepoužívá žádný inkoust, ale pokročilý kompozitní materiál fotopapíru a barvení krystalů působením tepla. Výstupem je vysoce kvalitní fotografie, která má mimořádně syté a plné barvy. Tento film do Polaroidu je potažený ochrannou vrstvou, díky které je zajištěna dlouhá životnost včetně naprosté odolnosti vůči blednutí barev nebo rozmazání zapříčiněno tekutinou.

Obsah balení

  • 50 kusů fotografií Polaroid Zink Premium 2x3

Technické informace

Výrobce
Polaroid
EAN
815361016603
Výprodej
Ne
Barva
Ne
Připojení
Ne