Služby připravené přímo pro tebe.

Stačí si vybrat. A my už se postaráme.

Nejsme jen obchod, důraz klademe také na služby.
Je jich celá řada. Vyber si tu, kterou právě potřebuješ.

Servis

Využijte náš servis a opravy certifikované společností Apple. Budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakýmkoli problémem. Kromě řešení reklamací umíme provést i pozáruční opravy a zapůjčit náhradní zařízení.

Více

Školení

Máš otázky? My máme kurzy a školení. Vyber si to pravé přesně podle svých představ. Můžes si vybrat pouze jedno nebo komplexnější balíček dvanácti lekcí. Je to jen na tobě.

Více

Zakázková konfigurace

Dostaň ze svého Maca ještě víc! Uprav si svůj Mac podle vlastních preferencí a potřeb. Potřebuješ jiné uložiště, paměť, procesor, grafickou kartu nebo jiný jazyk klávesnice? Vše je jen na tobě.

Více

Výkup

Máš v plánu si u nás pořídit nového miláčka? Přines toho stávajícího a my ho od tebe vykoupíme. Částku ti odečteme z ceny nového zařízení.

Více

Pojištění a prodloužená záruka

Nenech nic náhodě. Využij možnosti pojištění, které padnou každému. Pokud by se náhodou přihodilo něco nepříjemného, máš se o koho opřít.

Více

Studentské a učitelské slevy

Víme, že naše produkty jsou skvělými pomocníky. Studentů a učitelů si velmi vážíme, a proto jsme se rozhodli pro speciální slevu právě pro ně.

Více

Věrnostní program

Pro všechny naše věrné zákazníky máme připravený věrnostní program plný výhod. Třeba ve formě slev na další nákup. Stačí se zaregistrovat.

Více

Zápůjční zařízení

Tvé zařízení se opravuje? Za pár kaček na den ti půjčíme náhradu dle tvého výběru. Až bude tvé zařízení připravené k vyzvednutí, jednoduše ho zas vrátíš.

Více

Pro školy

Vyber si naše produkty a zvyš tak úroveň výuky! Naše produkty budou studenti milovat a zároveň mohou dostát daleko lepších výsledků.

Více

Financování

U nás můžeš nakoupit na splátky ať už si fyzická osoba nebo firma. Vše nastavíme tak, aby ti nic nebránilo v rozletu.

Více

Instalace a poradenství

Nech instalaci nového systému nebo jiné techničtější problémy na profesionálech. Udělají to spolehlivě a s jasným výsledkem. Problém vyřešen.

Více