Pivo Pod Lite - modrý

SKU
K-PV-P1L02
 

Dostupnost

Detaily

Pivo Pod Lite

Připojte se k rozsáhlé sadě aplikací Pivo ve svém chytrém telefonu a aktivujte různé funkce zařízení Pod, včetně oblíbených funkcí automatického sledování. Soustřeďte se na pořizování neuvěřitelných fotografií, videí a dalších snímků a zároveň si zajistěte, že budete vždy v záběru. Využívejte zábavné režimy tvorby, abyste své fotografie posunuli na vyšší úroveň a vytvořili obsah, který si lidé zapamatují.

Automatické sledování

Kamkoli jdete, Pivo Pod Lite vás následuje. Funkce automatického sledování vás udrží v záběru, i když se pohybujete - není potřeba žádný kameraman. Pomocí režimů sledování obličeje a těla poháněných technologií umělé inteligence můžete s podavačem Pivo sledovat jakoukoli osobu, objekt nebo pohyb.

Zábavné režimy vytváření

Snadno použitelné režimy Fun Create umožňují vytvářet hravý obsah bez jakýchkoli zkušeností s úpravami Vytvářejte GIFy, Clone Trail, 360 Motion Timelaps, Tiny Planets nebo Panoramas - to vše pouze s telefonem a zařízením Pivo.

Videohovory

Změňte způsob videohovorů. S aplikací Pivo+ můžete uskutečňovat videohovory. Díky funkci automatického sledování budou vaše vzdálené lekce a online školení dynamičtější a poutavější.

Sdílení přímo z aplikací Pivo

Se vším, co potřebujete k dokonale upravenému výtvoru, jednoduše sdílejte své obrázky nebo videa Pivo přímo z aplikací Pivo. Díky přímočarým pokynům, jak začít, si během chvilky vylepšíte svůj kanál na sociálních sítích!

Připojení k aplikacím Pivo

S aplikací Pivo Pod Lite získáte přístup ke kurátorské sadě aplikací Pivo Lite. S využitím aplikací Pivo+, Pivo Play a Pivo Cast máte k dispozici vše, co potřebujete k vytváření a sdílení svého kreativního životního stylu. Tvořte za hranicemi možností!


Hlavní vlastnosti

  • Mějte vždy přehled díky 360° automatickému sledování (zahrnuje režimy sledování obličeje, těla a akce).
  • Přeneste funkci automatického sledování do svých videohovorů pomocí aplikace Pivo+
  • Používejte zábavné režimy tvorby pro okamžité sdílení obsahu
  • Nahrávejte a sdílejte přímo z aplikace, bez nutnosti úprav

Technické informace

Výrobce
Pivo
EAN
8809698440349
Podporuje HomeKit
Ne
iPhone kompatibilita
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. - 3. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration