Vítej v budoucnosti
Macu. Který to bude?

Vybíráš si nový Mac a nevíš jaký to bude? Tak my ti s výběrem poradíme.
Stejně tak ti pomůžeme s přechodem ze systému Windows. Jednoduše.

Turbo rychlost
díky čipu Apple M1.

CPU

Až 8jádrové CPU.
Takhle chutná
výkon.

Dosud Mac potřeboval více čipů, aby mohl poskytovat všechny své funkce. S M1 jsou tyto technologie spojeny do jednoho systému na čipu, což přináší novou úroveň integrace pro větší jednoduchost, efektivitu a úžasný výkon.

GPU

Nejrychlejší integrovaná grafika. V osobním počítači.

8jádrové GPU čipu M1 je suverénně nejvyspělejší grafický procesor, jaký kdy Apple vyvinul. S neskutečným, pětinásobně vyšším grafickým výkonem je to závratně rychlá integrovaná grafika.

Strojové učení

Nová generace strojového učení.

Strojové učení (ML) závratnou rychlostí zvládá analýzy videí, rozpoznávání hlasu, zpracování obrazu a další úlohy. A 16jádrový Neural Engine v čipu M1 spolu s ucelenou sadou ML technologií katapultují výkon Macu do stratosféry.

Nebojí se použít sílu.

Nejtenčí, nejlehčí notebook Apple je jako vyměněný díky čipu Apple M1. Má až 3,5× výkonnější CPU. Až 5× rychlejší GPU. A nejvýkonnější Neural Engine, který umožňuje až 9× rychlejší strojové učení. Je to MacBook Air s vůbec nejdelší výdrží baterie. A naprosto tichou konstrukcí bez větráčku. Tolik výkonu se ještě nikdy nedalo tak snadno vzít a jít.

Více info >

Baterie vydrží až 18 hodin. To je 6hodinový přídavek.

Baterie na celý den

Větráček i hluk vzal vítr.

Díky špičkové efektivitě čipu M1 podává MacBook Air fantastický výkon bez jediného větráčku. Teplo generované systémem odvádí pasivní hliníkový chladič, takže bez ohledu na intenzitu zpracovávané úlohy pracuje MacBook Air v naprosté tichosti.

Tepelná účinnost

Hraje tvrdě. Budeš naměkko.

5x

rychlejší grafika

8jádrové GPU

Pro všechny mise.

13palcový MacBook Pro má díky čipu Apple M1 neuvěřitelnou rychlost a výkon. Až 2,8× výkonnější CPU. Až 5× rychlejší grafiku. Nejvyspělejší Neural Engine, který umožňuje až 11× rychlejší strojové učení. A výdrž baterie až 20 hodin – dosud nejvíc ze všech Maců. Je to nejoblíbenější profesionální notebook Apple, ovšem na úplně nové úrovni.

Více info >

Jednotná paměť

Čip v semknuté formaci.

Čip M1 pracuje až se 16 GB superrychlé jednotné paměti. Tenhle souvislý blok paměti s vysokou propustností a nízkou latencí umožňuje aplikacím efektivně sdílet data mezi CPU, GPU a Neural Enginem. Takže všechno odsýpá rychle a plynule.

Tepelná účinnost

Aktivní chlazení pro nespoutaný výkon.

Baterie na celý den

Až 20hodinová výdrž baterie – dosud nejdelší ze všech Maců.

Nový duch v malém těle.

Nejvšestrannější desktop Apple dostal čip Apple M1, který posouvá jeho možnosti do jiné dimenze. Má až 3× výkonnější CPU. Až 6× rychlejší grafiku. A nejvýkonnější Neural Engine, který umožňuje až 15× rychlejší strojové učení. Počítej s tím, že rychlost a výkon Macu mini při práci, hraní i tvorbě překoná všechny tvoje představy.

Více info >

Kompaktní design

Umí zabrat jako velký. Přitom je malý.

Technologie integrované v čipu M1 umožňují Macu mini překonávat mnohem větší počítače. Přitom mu na zpracování náročných úloh stačí až o 60 procent méně energie než předchozí generaci.

Všestrannost.

Zaparkuje kdekoliv. A umí to rozjet.

Díky kompaktním rozměrům, fantastickému výkonu a spoustě portů se Mac mini dokonale hodí pro překvapivě široký okruh účelů, od hraní her po tvorbu digitálního umění. Když teď na ploše necelých 20 × 20 cm koncentruje veškerý výkon čipu M1, uvidíš Mac mini v zápřahu na nejrůznějších místech  – třeba v pracovně nebo nahrávacím studiu.

Překvapivě nový zážitek.
Stejně kouzelný Mac.

Bezkonkurenční výkon. Legendárně jednoduché ovládání. Ničím
nespoutaná kreativita. macOS Big Sur přináší zdokonalený nový design a
má ještě víc všeho, co na Macu miluješ.

macOS Big Sur

Zvládneš cokoli.
Navíc líp než dřív.

macOS Big Sur je nejvyspělejší počítačový operační systém dotažený na nový stupeň výkonu a elegance. Díky zdokonalenému designu naplno vynikají přednosti Macu.

21palcový iMac

Více info >

27palcový iMac

Více info >

Úplně nové Safari. Lepší po všech stránkách.


+50 %

Průměrně o tolik rychlejší je Safari při načítání často navštěvovaných webů ve srovnání s Chromem.

Vůbec největší sbírka aplikací

U aplikací postavených pro M1 ti vyrazí dech ohromný výkon. Ty existující ti budou fungovat díky technologii Rosetta 2. A vůbec poprvé můžeš přímo v macOS Big Sur používat svoje oblíbené aplikace pro iPhone a iPad. Dohromady tak máš na dosah vůbec největší sbírku aplikací pro Mac.

Přechod z Windows? Žádný problém.

Systém macOS je intuitivní a snadno ovladatelný. Mac je díky němu
připraven na okamžité použití, ihned po rozbalení. Přechodu z Windows se
bát nemusíš, vše je kompatibilní a systém je od začátku připraven na
všechny tvoje úkoly.

Nastavíme, poradíme a ukážeme. Zkrátka ti se vším pomůžeme.

Přecházíš z Windows nebo chceš jen poradit, jak Mac lépe ovládat? Zavolej nám na zákaznickou linku, napiš na Facebooku nebo si s námi domluv konzultaci. Obrátit se na nás můžeš s čímkoliv.

Školení a konzultace >

Mac na zakázku

Nakonfigurovat >

Word, Excel a Powerpoint. Na Macu je máš taky.

Kancelářská sada aplikací, na kterou jsi zvyklý ze systému Windows, ti bude po ruce i na Macu. Vytvářej prezentace, dokumenty a tabulky tak, jak doposud.

Místo pro tvoje nejoblíbenější aplikace.

App Store už víc než deset let dokazuje, že je bezpečným a důvěryhodným místem k objevování a stahování aplikací. App Store je ale víc než jen obchod.

1.800.000+

aplikací po celém světě

iPhone a Mac. Klape jim to.

Ekosystém tvořený Apple produkty je jeden z nejvyspělejších na světě. Vzájemná komunikace všech zařízení ti umožní pracovat rychle a pohodlně. Bez zdlouhavého připojování a přenášení obsahu.

Co s ním můžeš dělat
a jaký iPhone vybrat?

Vybíráš si nový iPhone a nevíš jaký to bude? Tak my ti s výběrem poradíme. Stejně tak ti pomůžeme s přechodem ze systému Android. Jednoduše.

Přejít na iPhone >

Financování na míru

Apple dostupnější než kdy dřív.

Ať už si chceš pořídit něco pro sebe nebo vybavit firmu, máme pro tebe připravené výhodné splátkové programy. Vše vyplníš z pohodlí domova a my se postaráme o zbytek.

Dokážeš velké věci.

Více informací >