Napájecí adaptér SBS 1x USB-C 1x USB-A PD 20W - bílý

SKU
TETRPD18W
 
Výkup starého zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Ostatní si také prohlédli

Detaily

Napájecí adaptér SBS 1x USB-C 1x USB-A PD 20W - bílý

NABÍJEJTE KDYKOLIV

20W nabíječka je vynikající pro rychlé a snadné nabíjení vašich zařízení. Doma, v hotelu nebo ve vlaku: ať jste kdekoliv, můžete se spolehnout na to, že vaše zařízení budou vždy nabita.

20W: ULTRA RYCHLE

Připojte tuto nabíječku do zásuvky ve zdi pomocí evropské zástrčky. Port USB-C využívá technologii Power Delivery: systém umožňuje extrémně rychle nabít váš iPhone, tablet nebo iPad kompatibilní s protokolem PD. Díky kapacitě 20 W bude vaše zařízení zcela nabité přibližně za 30 minut *.

RYCHLÉ NABÍJENÍ USB

Port USB-A, který poskytuje maximální kapacitu 10 W, využívá technologii Intelligent Charge. Díky tomuto systému nabíječka automaticky detekuje maximální nabíjecí kapacitu, kterou vaše zařízení unese. Energie se poté reguluje tak, aby poskytovala rychlé nabíjení. Při použití pouze tohoto portu bude úroveň baterie vašeho zařízení na 50% za pouhých 30 minut *.

2 SPOLEČNÁ ZAŘÍZENÍ

Pomocí portů USB-A a USB-C budete moci nabíjet dvě zařízení současně. V tomto případě port USB-C nebude používat režim PD, ale přesto zajistí rychlé nabíjení.

VLASTNOSTI:

  • 1 port USB-C s technologií 20 W Power Delivery
  • 1 port 2.1A USB-A s 10W inteligentním nabíjením
  • Evropská zástrčka
  • Stav baterie smartphonu po 30 minutách s Power Delivery USB-C: 100% *
  • Stav baterie smartphonu po 30 minutách s USB-A: 50% *
* Uvedené hodnoty se vztahují na smartphone s baterií 2 500 mAh, se zbytkovou baterií 20% a v pohotovostním režimu. Rychlosti nabíjení jsou výrazně sníženy, když je telefon zapnutý a používán. Doby nabíjení se mohou lišit v závislosti na typu nabíjeného telefonu.

Technické informace

Výrobce
SBS
Výprodej
Ne
Barva
bílá
Barva
bílá
Typ nabíječky
do zásuvky
Kompatibilita
USB, USB-C

Product declaration