Nabíjecí stanice Prestigio ReVolt A8

SKU
PCS108A_SG
 

Výkup zařízení

Zhodnoť staré, pořiď nové

Detaily >

Dostupnost

Zboží hned, platba do 14 dní. Jak na to?

Detaily

Nabíjecí stanice Prestigio ReVolt A8

Multifunkční bezdrátová dokovací stanice ReVolt A8 je navržena speciálně pro nabíjení až tří zařízení současně. Tato stanice je kompatibilní se všemi modely iPhonů, včetně iPhonu 12 (nejnovější verze). Je vybavena integrovanou indukční nabíječkou pro hodinky Apple Watch, stejně jako modulem rychlého nabíjení pro AirPods.

Nyní můžete souběžně nabíjet iPhone, Apple Watch a AirPods pomocí technologie bezdrátového nabíjení. Nebudete tak potřebovat vůbec žádné kabely! Stačí jen položit zařízení na stanici a ono se rovnou začnou nabíjet. Speciální LED kontrolky zobrazují stav nabíjení jednotlivých zařízení. Použít můžete rovněž funkci nabíjení ve vodorovné poloze, takže budete moci sledovat videa a při tom nabíjet svůj smartphone.

Nabíjecí stanice ReVolt A8 je charakteristická svojí kompaktností. Díky malé velikosti a dobře promyšlenému designu zabírá stanice na pracovním stole nebo nočním stolku jen minimum místa. Jedná se o dokonalé řešení pro vaši domácnost i kancelář, které vám ještě ušetří místo.

Nabíječka ReVolt A8 dokáže snadno doplnit energii třem zařízením, která tak budou dokonale připravena, jakmile je budete potřebovat. Je tomu tak proto, že je dokovací stanice dále vybavena také 18W adaptérem. Poskytuje dostatek energie pro všechna tři zařízení, která tak mohou být nabíjena maximálním výkonem. Zařízení má multifunkční systém ochrany, který zaručuje bezpečné nabíjení v souladu s mezinárodními normami.


Hlavní vlastnosti

 • Podporuje rychlé nabíjení
 • LED kontrolky
 • Promyšlený design
 • 18 W adaptér v balení
 • Technické informace

  Výrobce
  Prestigio
  EAN
  8595248151178
  MagSafe
  Ano
  Typ nabíječky
  Qi bezdrátová technologie

  Product declaration