MacBook Pro 13" Touch Bar/QC i5 1.4GHz/8GB/128GB SSD/Intel Iris Plus Graphics 645/Space Grey - CZE KB

SKU
MUHN2CZ/A
 
Výhodně na splátky

Zjisti více!

Detaily >

Dostupnost

Nech si vykoupit staré zařízení a nakup levněji.
Detaily >
Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Detaily

MacBook Pro
Silnější.
Výkonnější.
Profesionálnější.
-
4-, 6- a teď i 8jádrové procesory Intel.
-
Až 32 GB paměti, aby ti běželo víc profesionálních aplikací najednou.
-
Strhující Retina displej s technologií True Tone.
-
A Touch Bar. Se kterým ti práce půjde od ruky.
Výkon
S velkou silou přichází velké
schopnosti.
MacBook Pro posouvá notebook na úplně novou úroveň výkonu a přenosnosti. Ať tě tvoje nápady povedou kamkoli, díky vysoce výkonným procesorům a paměti, vyspělé grafice, fantasticky rychlému úložišti a dalším vlastnostem se tam dostaneš rychleji než kdy předtím.
32GB
paměti
Turbo Boost až
5,0GHz
Rychlost čtení SSD až
3,2GB/s
8jádrový
procesor Intel
Procesor
Větší výkon v jádru.
MacBook Pro s nejnovějšími procesory Intel Core dostává výpočetní výkon mnohem dál. 15palcový model teď má 8jádrový Intel Core i9 deváté generace, který funkcí Turbo Boost dosahuje rychlosti až 5,0 GHz. 3D grafické aplikace jako Autodesk Maya díky němu rendrují o 40 procent rychleji než se 6jádrovým procesorem předchozí generace a až dvakrát rychleji než se čtyřjádrovým procesorem.2 A 13palcový MacBook Pro s Touch Barem si díky novému čtyřjádrovému procesoru osmé generace poradí i s nejnáročnějšími profesionálními úlohami. Takže teď kompilování kódu, rendrování 3D modelů, přidávání speciálních efektů, vrstvení mnoha stop nebo enkódování videa zvládneš podstatně rychleji.
13palcový model s Touch Barem

2,8GHz
čtyřjádrový Intel Core i7
Turbo Boost až
4,7GHz
15palcový model s Touch Barem

2,4GHz
8jádrový Intel Core i9
Turbo Boost až
5,0GHz
Paměť
Víc akcí. Míň čekání.
Pro větší výkon při práci s velkými soubory nebo souběžné používání několika profesionálních aplikací nebo virtuálních počítačů si 15palcový MacBook Pro můžeš objednat až s 32 GB vysoce výkonné 2400MHz paměti DDR4.
15palcový model
32GB
paměti DDR4
2,8X
rychlejší než 16 GB12
Grafika
Nebudeš od ní moct odtrhnout oči.
Každý 15palcový model MacBooku Pro má samostatnou grafiku, která spojuje fantastický výkon s mimořádnou energetickou účinností. Samostatnou grafiku standardně doplňují 4 GB paměti GDDR5, která zajišťuje plynulou, pohotovou odezvu profesionálních úloh, jako je třeba rendrování 3D titulků ve Final Cutu Pro X. 13palcový model s Touch Barem má výkonnou integrovanou grafiku se 128 MB zabudované paměti DRAM na akceleraci grafických úloh. To znamená víc času udělat něco skvělého.
Čip Apple T2 Security
Zabezpečení další generace.
MacBook Pro má čip Apple T2 Security – druhou generaci speciálního silikonu Macu, který Apple vyvinul proto, aby bylo všechno ještě bezpečnější. Jsou jím vybaveny 13palcové a 15palcové modely s Touch Barem. Čip Apple T2 Security obsahuje koprocesor Secure Enclave, který slouží jako základna pro zabezpečené startování systému a šifrované úložiště. Taky je v něm zkonsolidováno několik samostatných řadičů, například řadič řízení systému, řadič zvuku nebo řadič SSD úložiště.
SSD úložiště
Udělej se vším krátký proces.
Ohromně rychlá SSD jednotka MacBooku Pro dosahuje rychlosti sekvenčního čtení až 3,2 GB/s. 15palcový model se dá objednat až se 4TB SSD úložištěm a 13palcový MacBook Pro je k dispozici až s 2TB SSD úložištěm. Takže s sebou můžeš nosit i své největší soubory, třeba velké knihovny fotek nebo videoprojekty. Systém startuje, spouští několik aplikací najednou a importuje ohromné soubory bleskově. A díky Apple T2 Security Chipu se všechno za chodu automaticky šifruje.
13palcový model s Touch Barem

2TB
SSD úložiště
Rychlost sekvenčního čtení až25
3,2GB/s
Rychlost sekvenčního zápisu až25
2,2GB/s
15palcový model s Touch Barem

4TB
SSD úložiště
Rychlost sekvenčního čtení až25
3,2GB/s
Rychlost sekvenčního zápisu až25
2,2GB/s
Thunderbolt 3
Zdaleka nejvýkonnější a nejvšestrannější port.
Thunderbolt 3 v jednom univerzálním portu spojuje ohromnou šířku pásma s mimořádnou všestranností standardu USB‑C. Jedním konektorem s propustností 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. A protože jsou obě velikosti MacBooku Pro k dispozici se čtyřmi porty, můžeš si vybrat, z které strany co zapojíš. Existující zařízení se dají snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky to bude správně.
Přenos dat rychlostí až 40 Gb/s
Připojení eGPU
Nabíjení počítače i připojených zařízení kterýmkoli portem
Podporuje až dva 5K displeje
Touch Bar
A hned máš delší prsty.
Funkční klávesy, které tvořily horní řadu klávesnice, nahradil mnohem šikovnější a všestrannější Touch Bar.26 Podle toho, na čem děláš, automaticky zobrazuje relevantní nástroje, se kterými hned umíš – ovládání hlasitosti nebo jasu, interaktivní prvky na úpravy parametrů a projíždění obsahu nebo prediktivní text a emotikony při psaní.
Touch ID
Pokročilé zabezpečení máš pod palcem.
Svůj Mac okamžitě odemkneš. Bezpečně nakoupíš na webu pomocí Apple Pay. Rychle zpřístupníš systémová nastavení a zamčené poznámky. Dokonce i přepneš mezi uživateli – jedním dotykem.
Odemknutí Macu
Ověření uživatele
Displej a zvuk
Pastva pro oči. Hudba pro uši.
Retina displej MacBooku Pro je nejlepší, jaký se kdy na přenosném Macu objevil. Má jasné LED podsvícení a vysoký kontrastní poměr, takže černá je sytá a bílá zářivá. Podporuje široký barevný gamut s ještě sytějšími odstíny zelené a červené než sRGB. A 13palcové i 15palcové modely s Touch Barem mají technologii True Tone. Ta automaticky přizpůsobuje vyvážení bílé teplotě barev v prostředí. Výsledkem je podstatně přirozenější zobrazení. MacBook Pro má krásně vyvážený, věrný zvuk s širokým dynamickým rozsahem a plným podáním basů. Reproduktory jsou připojené přímo k systémovému napájení, což umožňuje vyšší maximální zesílení. Takže si můžeš pohotově smíchat skladbu, sestřihat video na place nebo vychutnat film na cestě.
Jas 500 nitů
O 25 % víc barev než sRGB
Technologie True Tone
Vysoce věrný zvuk
Klávesnice a trackpad
Čím míň toho uslyšíš, tím líp.
Klávesnice MacBooku Pro má křídlový mechanismus se čtyřikrát stabilnějšími klávesami proti tradičnímu nůžkovému mechanismu a s pohodlnější odezvou. 13palcové a 15palcové modely MacBooku Pro s Touch Barem mají klávesnici s tišším psaním. A na prostorném Force Touch trackpadu máš víc místa na gesta a klikání.

Technické informace

Výrobce
Apple
EAN
190199164253
Výprodej
Ne
Procesor
1,4GHz čtyřjádrový Intel Core i5 (Turbo Boost až 3,9GHz) se 128 MB paměti eDRAM
Paměť
8 GB 2133MHz paměti LPDDR3 na desce
Velikost/kapacita
128 GB
Displej
13,3palcový Retina displej
Displej
13,3palcový (úhlopříčně) displej s LED podsvícením a technologií IPS; nativní rozlišení 2560 × 1600 při 227 pixelech na palec s podporou miliónů barev
Rozlišení
2560 x 1600
Grafická karta
Intel Iris Plus Graphics 645
Wi-Fi
Wi‑Fi 802.11ac kompatibilní se specifikacemi IEEE 802.11a/b/g/n
Bluetooth
Bluetooth 4.2
Rozměry
Výška: 1,49 cm
Šířka: 30,41 cm
Hloubka: 21,24 cm
Hmotnost: 1,37 kg
Touch Bar
Touch Bar s integrovaným snímačem Touch ID
Touch ID
Touch Bar s integrovaným snímačem Touch ID
Napájení a baterie
Až 10 hodin bezdrátového prohlížení webu
Až 10 hodin přehrávání filmů z iTunes
Výdrž v pohotovosti až 30 dní
Vestavěná 58,2Wh lithium-polymerová baterie
61W USB‑C napájecí adaptér
Operační systém
macOS
Přístupnost
Dva porty Thunderbolt 3 (USB‑C)
Co je v balení?
13palcový MacBook Pro
61W USB‑C napájecí adaptér
USB‑C nabíjecí kabel (2 m)
Klávesnice
Česká
Barva
vesmírně šedá