MacBook Air 13" Retina 128GB - stříbrný

SKU
MREA2CZ

* Povinná pole

0 Kč

Vybraná konfigurace
   

  Dostupnost

  Nechte si vykoupit staré zařízení a nakupte levněji.
  Detaily >
  Sleva 6 % pro studenty a učitele.
  Detaily >
  Získejte Apple TV+ na rok zdarma.
  Detaily >
  Doprava zdarma po celé České republice!

  Detaily

  Lehkost v plné síle.
  Nejoblí­benější Mac tě teď znovu nadchne. Nový MacBook Air je tenčí a lehčí. Je dostupný ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté. Má brilantní Retina displej, Touch ID, klávesnici nejnovější generace a Force Touch trackpad. Jeho plášť s ikonickým klínovitým profilem je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, což z něj dělá vůbec nejekologičtější Mac.1 A na baterii vydrží celý den. MacBook Air je dokonale přenosný notebook na všechno.
  Retina displej
  Strhující představení čtyř miliónů pixelů.
  Obraz se čtyřnásobkem pixelů oproti HD displeji ti vyrazí dech. Fotky nabírají novou úroveň detailů a realističnosti. Text je tak ostrý a jasný, že ti dokumenty, e‑maily a webové stránky budou připadat jako vytištěné na papíře. A barevný rozsah je o 48 procent širší než u předchozí generace, takže všechno hraje zářivými barvami. Sklo displeje zasahuje až k okrajům víka a rámeček je o 50 procent užší než dřív. Takže budeš vnímat jen to, co máš na obrazovce. A ten pohled se ti bude líbit.
  13,3palcový
  Retina displej
  O 48 %
  víc barev než předchozí generace
  Dokonale ostře vykreslený text
  Touch ID
  Tvůj otisk prstu je tvé heslo.
  V MacBooku Air je teď zabudované vrcholně bezpečné a praktické Touch ID. Jen na snímač položíš prst a Mac se hned odemkne. Otiskem prstu se pohotově dostaneš k zamčeným dokumentům, poznámkám a předvolbám systému. Bez zadávání dalšího hesla.
  Rychle Mac odemkneš bez zadávání hesla
  Hned ověříš totožnost při otvírání chráněných dokumentů
  Čip Apple T2 Security
  MacBook Air má čip Apple T2 Security – druhou generaci speciálního silikonu Macu, který Apple vyvinul proto, aby byl MacBook Air ještě bezpečnější. Takže když Mac pomocí Touch ID odemkneš nebo ověříš svou totožnost při otvírání dokumentu, tvoje informace zůstanou v bezpečí. A díky šifrování za běhu se všechna data na SSD automaticky ukládají plně zašifrovaná.
  Klávesnice
  Přestavěná od A do Ž.
  Klávesnice nového MacBooku Air má křídlový mechanismus poslední generace se čtyřikrát stabilnějšími klávesami oproti tradičnímu nůžkovému mechanismu. Psaní je tak pohodlnější a klávesnice má lepší odezvu. A individuálně podsvícené klávesy se snímačem okolního osvětlení ti usnadní psaní ve špatně osvětleném prostředí.
  Přesné, stabilnější
  klávesy
  Force Touch trackpad
  Force Touch trackpad umožňuje při ovládání Macu pracovat s jemnými rozdíly v přítlaku. Trackpad je přesný, má jednotnou odezvu bez ohledu na to, kde klikneš, a je na něm spousta místa na Multi-Touch gesta jako svírání a rozvírání prstů. Všechno ti na něm půjde po hmatu.
  Víc místa na Multi-Touch gesta
  Výkon
  Notebook na všechno. Baterie na celý den.
  I když nový MacBook Air váží jen 1,25 kg, není žádné ořezávátko. Procesor Intel Core i5 osmé generace s přehledem utáhne všechno od vyřizování e-mailů a prohlížení webu přes chystání prezentací v Keynotu až po střih videí v iMovie. Až 16 GB paměti umožňuje hladce pracovat i s hodně aplikacemi najednou. Z až 1,5TB SSD úložiště se aplikace spouštějí bleskově a je na něm spousta místa na všechny tvoje dokumenty, fotky a videa.
  16 GB
  paměti
  1,5 TB
  SSD úložiště
   
  1,25 kg
  lehký
  Procesor Intel Core i5 osmé generace
  Nejnovější bezdrátové technologie Wi‑Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2
  15,6 mm
  tenký
  Výdrž baterie
  S výdrží až 12 hodin dokáže MacBook Air zabírat od nevidím do nevidím. Vyřizuj e-maily, prohlížej web, nakupuj online, piš dokumenty, pouštěj si videa, pracuj s tabulkami. Na zásuvku můžeš zapomenout. Čeká tě transatlantický let? Nachystej si filmy, protože MacBook Air vydrží hrát až 13 hodin na jeden zátah.2
  Thunderbolt 3
  Jeden za všechny,
  všechny do jednoho.
  Thunderbolt 3 spojuje ultrapropustnost s ultravšestranností standardu USB‑C. Je to univerzální port v pravém slova smyslu. A MacBook Air má dva. Thunderbolt 3 jedním konektorem s šířkou pásma 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. Existující zařízení se dají snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíš jakkoli, vždycky je to správně.
  Thunderbolt 3 (USB‑C)
  Nabíjení
  Displeje
  Úložiště
  Zařízení
  Reproduktory a kamera
  Zvuk, který má váhu.
  Díky nejnovějším technikám zpracování a ladění zní MacBook Air líp než kdy předtím. Jeho stereo repro­duktory mají dvakrát víc basů a o 25 procent vyšší hlasitost než předchozí generace. A mohutnější stereo tě pohltí, ať posloucháš muziku, nebo se díváš na film. FaceTime kamera s vysokým rozlišením tě ukáže při videohovorech jednomu i mnoha kamarádům v ostrých detailech. A trojice mikrofonů líp zachycuje hlas při hovorech na FaceTimu i diktování.
  2× víc basů pro bohatší zvuk s větším dynamickým rozsahem
  O 25 %
  vyšší hlasitost než předchozí generace
  Trojice mikrofonů přesněji zachytí tvůj hlas
  FaceTime HD kamera pro individuální i skupinové hovory
  Materiály
  První Mac ze 100% recyklovaného hliníku.
  Apple pro tenhle počítač vytvořil slitinu hliníku, která má stejné vlastnosti z hlediska pevnosti, odolnosti a kvality povrchu a přitom se na její výrobu nemusí těžit žádné nové suroviny. Vyrábí se z hoblin už použitého hliníku, které procházejí přetavením až na atomovou úroveň. Výsledkem je právě tak krásný a pevný plášť jako u všech našich produktů. A nejekologičtější Mac ze všech.
  O 47 %
  nižší emise uhlíku než u předchozí generace3
  Pevný a odolný hliník řady 6000
  macOS
  Prostě výkonný.
  macOS je operační systém každého Macu. Umí i věci, které na jiných počítačích prostě nejdou. To proto, že je dělaný přímo pro hardware, na kterém běží. A naopak. A macOS Mojave přináší nové funkce inspirované těmi nejnáročnějšími uživateli, ale navržené pro každého.
  Mac + iPhone
  Mac si s iPhonem rozumí jako žádný jiný počítač.
  Zprávy
  Posílej a přijímej na Macu textové zprávy. Všechny zprávy, které se ti zobrazují na iPhonu, vidíš i na Macu. A všechny konverzace máš vždycky aktuální na všech svých zařízeních.
  Handoff
  Rozdělej dokument, e-mail, textovku, poznámku nebo něco jiného na Macu a dodělej na iPhonu – nebo naopak.
  Výkonné výchozí aplikace.
  Každý Mac obsahuje kolekci výborných aplikací na tvorbu a práci. Takže na něm můžeš hned být produktivní. Anebo si dopřát zábavu.
  Safari
  Mail
  Poznámky
  Připomínky
  Pages
  Kalendář
  Zprávy
  Fotky
  GarageBand
  iMovie
  Numbers
  FaceTime
  1. Tvrzení o recyklovaném materiálu se týká pláště a vychází z auditu, který provedla společnost UL LLC.
  2. Testy provedl Apple v říjnu 2018 na předvýrobních počítačích MacBook Air s 1,6GHz dvoujádrovým procesorem Intel Core i5, 8 GB paměti RAM a 256GB SSD úložištěm. Test bezdrátového používání webu měří výdrž baterie při bezdrátovém procházení 25 oblíbených webů s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test přehrávání filmů z iTunes měří výdrž baterie při přehrávání HD obsahu v rozlišení 1080p s jasem displeje nastaveným na 12 kliknutí od nejnižší hodnoty, tedy 75 %. Test výdrže v pohotovosti měří výdrž baterie tak, že umožní systému připojenému k bezdrátové síti a přihlášenému k účtu iCloudu přejít do pohotovostního režimu se spuštěnými aplikacemi Safari a Mail a všemi systémovými nastaveními ponechanými na výchozích hodnotách. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdete na stránce www.apple.com/cz/batteries.
  3. Celkové emise skleníkových plynů na základě vyhodnocení životního cyklu jsou 176 kg CO2e.
  Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech zemích nebo oblastech.

  Technické informace

  Výrobce
  Apple
  Výprodej
  Ne
  DVD mechanika
  Ne