MacBook 12" 512GB zlatý mlhf2cz/a (2016)

SKU
MLHF2CZ/A

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 
Výkup starého zařízení

Zjisti více informací

Detaily >

Dostupnost

Studenti a učitelé
Získej slevu 6% pro studenty a učitele.
Detaily >
Koupit na splátky

Detaily

U MacBooku nám šlo o nemožné: vyvinout vůbec nejlehčí a nejkompaktnější přenosný Mac, ovšem s plnohodnotnými vlastnostmi. A aby byl nejen lehčí a tenčí, ale taky lepší, vymysleli jsme každý prvek nově. Výsledkem není jen nový notebook. Je to budoucnost notebooku. S procesorem Intel Core sedmé generace, výkonnější grafikou, rychlejším flashovým úložištěm a baterií až na 10 hodin práce1 je teď MacBook ještě schopnější.

Retina displej na hraně možností.

Jakmile MacBook otevřete, jeho nádherný 12palcový Retina displej se skleněnou plochou od okraje k okraji vnese do všeho jasno.2 Fotky vystupují z obrazovky v bohatých, živých detailech. Přes 3 milióny pixelů vykreslují každé písmeno s křišťálovou průzračností. Na nejtenčím Retina displeji, s jakým jsme kdy na Macu přišli. Ve vybroušeném, nepředstavitelně minimálním designu získáte fantastické vizuální zážitky.

Plnohodnotná klávesnice.
Na zlomku místa.

Pohodlná klávesnice plné velikosti je pro skvělý dojem z notebooku zásadní. Jenže dostat takovou klávesnici do elegantně tenkého MacBooku, to chtělo úplně jinak rozmyslet její technické řešení a konstrukci. Každá klávesa a její mechanismus je navržená nově. Celá klávesnice je tak nejen daleko tenčí, ale taky pohodlnější a přesnější při psaní. S odezvou, na jakou si snadno zvyknete.

Force Touch.
Z trackpadu vymáčknete víc.

Trackpad na MacBooku je jiný. Force Touch trackpad je konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bez ohledu na to, kde ho stisknete. A tlakové senzory pod jeho povrchem vnímají, jakým tlakem působíte. Takže můžete přitlačením na trackpad třeba rychle vyhledat definici slova nebo zobrazit náhled souboru. Trackpad reaguje haptickou odezvou – hmatově vnímanými vibracemi, které přidávají obsahu na obrazovce dotykový rozměr. A kromě těchto vyspělých možností na něm fungují i všechna intuitivní Multi-Touch gesta, na která jsou uživatelé Macu zvyklí. Mac bude na vaše dotyky reagovat ještě citlivěji než kdy předtím. Ani nemusíte hnout prstem.

Plně vybavený do bezdrátového světa.

MacBook dokonale zapadá do našeho čím dál bezdrátovějšího světa. Díky softwaru Apple, který naplno využívá nejnovější bezdrátové technologie Wi‑Fi a Bluetooth, teď vzduchem funguje skoro všechno, co s notebookem děláte. Ať jste kdekoli, můžete se připojit k webu, přenášet soubory, organizovat si fotky, poslouchat hudbu a další. Aniž by vás cokoli svazovalo.


USB-C. Jednoznačně všestranné.

USB‑C port soustředí na jednom místě prakticky všechno, co potřebujete. Má oboustranný design s třetinovou velikostí proti klasickému USB portu a umožňuje nabíjení, přenos dat rychlostí USB 3 a výstup videa. Takže k MacBooku snadno připojíte všechna zařízení, co potřebujete.

Připojíte všechno, co potřebujete.

Apple věnoval hodně pozornosti tomu, jak se MacBook připojuje k periferiím a napájení. A pro kompaktní a všestrannou konstrukci zvolil USB-C. K tomuto jedinému portu připojíte nabíječku, HDMI, DisplayPort a VGA displeje i USB zařízení jako externí disky, iPhone nebo iPad. Tady skutečně platí, že méně je více.

Pomocí celé palety doplňků připojíte k MacBooku prakticky jakékoli zařízení. Například USB‑C víceportovým digitálním AV adaptérem připojíte MacBook k HDMI displeji. Navíc k němu můžete připojit standardní USB zařízení a USB‑C nabíjecí kabel.

Tiše ohromující.

MacBook je od základu konstruovaný pro efektivní práci v naprosté tichosti. Používá úplně nový procesor Intel Core M sedmé generace, který si vystačí jen s 5 watty. V souhře s vysoce optimalizovaným OS X odebírá procesor tak málo energie, že počítač vyzařuje minimum tepla. Proto není na jeho chlazení potřeba žádný větráček. Takže MacBook při práci neuslyšíte. A základní deska, na které je procesor usazený, je postavená tak, aby se veškerá funkčnost Macu vešla do co nejmenšího prostoru.

Objektivně rychlejší

MacBook má procesor Intel Core m3, i5 nebo i7 sedmé generace, který se vyrábí 14nanometrovou technologií. Proto spojuje energetickou efektivitu s výkonem, co hravě zvládne každý úkol.

Baterie na celý den.
A teď vydrží ještě déle.

S tradičními obdélníkovými bateriemi by u tak tenkého MacBooku nešlo celodenní výdrže dosáhnout. Proto Apple vyvinul vlastní technologii baterie, která dostupný prostor využívá do posledního milimetru. Výsledkem je terasovitý, stupňovitý design, který se do neskutečně tenkého MacBooku dokonale vejde. A nepodobá se ničemu, co u notebooků znáte. Díky úspornějšímu procesoru a zdokonalenému chemickému řešení baterie se nám podařilo prodloužit výdrž o další hodinu.

Výchozí aplikace

Každý Mac se dodává s aplikacemi na tvorbu a aplikacemi na práci. Obsahuje taky kolekci skvělých aplikací na každodenní záležitosti, jako je prohlížení webu, vyřizování mailů a zpráv nebo plánování kalendáře. Je v něm i aplikace na vyhledávání nových aplikací. Váš Mac je víc než plně vybavený. Je doslova all inclusive.

Technické informace

Výrobce
Apple
EAN
888462719841
Výprodej
Ano
Procesor
1,2GHz dvoujádrový Intel Core m5
Přetaktování
Turbo Boost až 2,7 GHz
Paměť
8 GB
Velikost/kapacita
512 GB
Displej
12"
Rozlišení
2304 x 1440
Grafická karta
Intel HD Graphics 515
Grafická paměť
integrovaná
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 4.0 LE
Thunderbolt
Ne
Slot pro kartu
Ne
Napájení a baterie
Až 10 hodin bezdrátového prohlížení webu
Až 11 hodin přehrávání filmů z iTunes
Výdrž v pohotovosti až 30 dní
Vestavěná 41,4Wh lithium-polymerová baterie
29W USB-C napájecí adaptér; USB-C napájecí port
Operační systém
OS X El Capitan naplno využívá hardware vašeho Macu, snadno se ovládá a pěkně vypadá. Obsahuje kolekci výborných aplikací, které budete rádi dennodenně používat. A umožňuje Macu nádherně spolupracovat s iOS zařízeními.
Dodávaný software
macOS Sierra
Co je v balení?
MacBook, 29W USB‑C napájecí adaptér, USB‑C nabíjecí kabel (2 m)
Barva
zlatá