Liftago

iSTYLE + Liftago

Nemůžeš se dočkat? S Liftagem ti objednávku doručíme už večer.

V Praze si nově budeš moct objednat jakékoli zboží z našeho e-shopu, které ti s Liftagem doručíme téhož pracovního dne. Stačí objednat do 15:00 s doručením Liftago a večer máš nový Apple produkt nebo příslušenství doma.

Liftago

A jak to celé funguje?

Objednávka

Máš vybráno? Teď už stačí jen dokončit objednávku kliknutím na tlačítko Jít k pokladně. V dalším kroku zvol možnost: Liftago - Večerní doručení (tvé město)

Vyzvednutí

Všechny objednávky doručujeme v časech 18:00 až 19:00. Hned jak zásilku předáme, pošleme ti podrobnější informace na tvůj telefon.

Doručení

Řidič tě kontaktuje hned jak dorazí na místo. Proto aby ti zásilku předal bude potřebovat PIN, které ti předem pošleme v SMS zprávě.
 

Časté dotazy a informace o akci

+Kam si mohu nechat zboží poslat a kdy dorazí?
+Může objednávku vyzvednout někdo za mě?
+Dá mi řidič dopředu vědět, kdy bude zboží doručovat?
Samozřejmě. Před samotným doručením obdržíte odkaz, na kterém uvidíte nejen čas doručení, ale i pohyb samotného řidiče na mapě.
+Mohu objednávku zaplatit řidiči na místě?
Dobírky v tomto případě neumožňujeme. Pokud chceš využít služby večerního doručení, je třeba objednávku zaplatit kartou online. V opačném případě můžeme poslat zboží společností DPD, které lze zaplatit i kurýrovi hotově nebo kartou.
+Nevidím možnost doručení Liftago v mém městě, co dál?
Objednávky expedujeme rovnou ze skladů našich prodejen. Abychom vám mohli poslat zboží Liftagem, musí být zboží skladem v Praze na prodejně v Revoluční
+Kolik stojí doprava Liftagem?
Večer ti objednávku nad 5000 Kč doručíme zdarma! Pod 5000 Kč vyjde doprava na 99 Kč (pro členy iSTYLE Family+ 49 Kč).