Individuální kurzy

Naučte se pracovat s aplikacemi pohodlně a mějte svého trenéra jen pro sebe!

Upřednostňujete individuální přístup nebo chcete být na kurzu zkrátka sami a mít svého lektora jen pro sebe? Podívejte se na nabídku individuálních kurzů a domluvte si extra termín pouze pro vás!

Nabídka kurzů

macOS

iOS 11

iPhone a iPad

Pages, Numbers, Keynote

iPhone X

iCloud

Mail, Kontakty, Kalendář

iMovie

Hudba

Fotky

Apple Watch

Individuální kurz

Rádi byste se seznámili s aplikacemi nebo si prohloubili znalosti těch, které již používáte? Máte rádi individuální přístup nebo chcete být zkrátka s trenérem sami, abyste měli v klidu čas a prostor věnovat se tomu, co skutečně potřebujete?

Ideálním řešením je pro vás individuální kurz, u kterého si můžete vybrat termín i rozsah tématu či jeho hloubku.

Téma a jeho rozsah připravuje lektor po telefonické konzultaci, která proběhne na základě objednávky kurzu. Obsah kurzu tak přizpůsobuje aktuální hloubce znalostí a dovedností jednotlivce tak, aby odpovídal požadavkům a vy jste získali přesně to, co potřebujete.

Jaké jsou výhody individuálního kurzu

Objednáním individuálního kurzu si zajišťujete termín, který vyhovuje vám. Nemusíte se přizpůsobovat trenérovi nebo dokonce skupince lidí.

Individuální kurzy jsou určené především pro zákazníky, kterým nevyhovují skupinové lekce a chtějí probrat konkrétní téma více do hloubky nebo potřebují jen klid, čas a prostor na to, aby s nimi někdo vybrané téma prošel.

Individuální kurzy jsou tedy vhodné jak pro pokročilé uživatele, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti, tak pro starší osoby, které potřebují dostatečně komfortní přístup tak, aby v klidu pochopili, jak s konkrétním systémem nebo aplikací pracovat. V neposlední řadě je tento kurz vhodný také pro nové uživatele nebo případně každého, kdo má rád individuální přístup.

Pro koho je individuální kurz určen

  • osoby se zájmem o individuální přístup
  • osoby, které se nemají kde jinde dozvědět více informací
  • osoby se zájmem o prohloubení znalostí v konkrétním tématu

Proč vybrat individuální kurz

  • osobní přístup
  • telefonická podpora i po ukončení kurzu
  • libovolný rozsah tématu, který je ušitý na míru
  • profesionální zázemí

Nenašli jste, co jste hledali?

Kontaktujte nás >