27" LG Monitor Ultra Clear 218 PPI 5K (5120 x 2880) (2020)

SKU
27MD5KL-B.AEU
 

Easy Upgrade

Každý rok nový

Detaily >

Dostupnost

Jaké výhody získáš, když nakoupíš v iSTYLE?

4 - 48 splátek

Vyber splátky:

Doba splácení:

4 měsíců

Hodnota zboží:

31199

Vyber dobu splácení:

Přímá platba

Pojištění:

Kalkulace

Financovaná částka:

Měsíční splátka:

RPSN:

%

Roční úroková sazba:

%

Cena úvěru:

Detaily

Displej LG UltraFine 5K
Na 27palcovém displeji LG UltraFine 5K s ohromným rozlišením 5120 × 2880 tvoje fotky a videa doslova ožijí. Ať sleduješ film, nebo upravuješ fotky, tento monitor s rozlišením 5K je vykreslí v nejjemnějších detailech.
Bohaté barvy, dechberoucí detaily
Displej LG UltraFine 5K má 27palcový IPS panel, široký barevný gamut P3 a jas 500 cd/m². Navíc má přes 14,7 miliónu pixelů – o 77 procent víc než běžný 4K UHD displej – takže lidské oko jednotlivé pixely nerozliší.
5K Displej s Thunderbolt™ 3
Jediný Thunderbolt 3 kabel (součást balení) napájí MacBook Pro s porty Thunderbolt 3 (USB‑C) příkonem až 85 W. A tři porty USB‑C (5 Gb/s) poskytují další možnosti připojení a napájení kompatibilních zařízení a doplňků.
Ráj pro grafiky
Displej UltraFine 5K se dokonale hodí na zpracování fotek a videí. Má dost místa pro spoustu současně otevřených nástrojů a oken, obrázky vykresluje dokonale věrně a text je ostrý jako na papíře.
Konzistentní barva i jasnost
Tento profesionální 5K monitor s vysokým rozlišením a IPS minimalizuje posun barev a poskytuje detailní a přesné zobrazení na obrazovce UltraFine ™ 5K. Barva je věrná od rohu k rohu.
Jasná komunikace
Zabudované stereo reproduktory, kamera a mikrofon poskytují ucelený multimediální zážitek. A 14,7 miliónu pixelů všechno zobrazuje v nejjemnějších detailech – návrhy layoutů, úpravy fotek i hovory přes FaceTime.
Snadné ovládání pomocí macOS
Detailní ovládání nastavení zobrazení, jako je jas, lze provést přímo ze systému macOS bez nutnosti použití fyzických tlačítek.
Multifunkční správce obrazovky
LG Screen Manager byl optimalizován pro macOS, aby poskytoval různé možnosti zobrazení na více obrazovkách. Například může automaticky rozdělit obrazovku na dva až čtyři plochy podle specifických potřeb uživatelů.
Praktický nastavitelný stojan displeje
Displeje LG UltraFine ™ 5K mají pohodlné nastavení výšky / naklonění. Uživatelé mohou přizpůsobit výšku displeje tak, aby si vytvořili maximálně perzonilizovanou, pohodlnou pracovní stanici, nebo jednoduše zavěsili displej pomocí držáku VESA.
ENERGY STAR®
ENERGY STAR® certifikované monitory splňují přísné požadavky na energetickou účinnost stanovené agenturou US Environmental Protection Agency v režimu Zapnuto, Spánek a Vypnuto. V průměru jsou monitory, které získaly ENERGY STAR®, o 25% energeticky účinnější než ty standardní.

Technické informace

Výrobce
LG
Hmotnost
13.0000
EAN
8806098566815
Barva
černá
Velikost
Ne
Rozlišení
5120 x 2880
Pozorovací úhel
178º / 178º

Product declaration