Mac v podnikové sféře:

Využijte komplexního řešení pro vaši firmu pomocí produktů Apple a zjednodušte a zefektivněte svoje IT. Pomocí AirDrop, AirPrint, Hand off a Time Capsule poznáte jak jednoduché je pracovat výkonně a zároveň mobilně.

Spolupráce macOS a Windows

Stejně jako u počítačů s operačním systémem Windows můžete i Mac připojit bezdrátově nebo prostřednictvím konektorů k tiskárnám a podnikové síti. Vzájemná spolupráce těchto systému není žádnou překážkou, perfektně dokáží mezi sebou přenášet soubory a používat stejné nebo velmi podobné aplikace. Macu můžete taktéž povolit přístup k firemním účtům s podporou Microsoft Exchange Server.

Můžete používat Microsoft Office, na který jste zvyklý

Při používání Macu si můžete vybrat, které kancelářské balíky vám budou nejvíce vyhovovat. Apple vám nabídne zcela zdarma iWork (Pages, Numbers, Keynote), který si hravě poradí s každým souborem a má velmi intuitivní a jednoduché ovládání. Navíc skvěle propojí váš počítač s jinými Apple zařízeními a iCloudem. Pokud však vaše práce vyžaduje nebo jste zvyklý na Microsoft Office, je zajištěna plná kompatibilita s Office 365. Ty nově nabízí zcela totožný design a funkce, jaké už léta používáte.

Investice do Macu se vyplatí

Nejen, že jsme schopni vám nabídnou atraktivní ceny v rámci dlouhodobé spolupráce. Přesvědčíme vás, že investice do Apple zařízení se opravdu vyplatí. A nejedná se pouze o zcela nesrovnatelné uživatelské prostředí nebo rychlost a spolehlivost. Počítače Mac neztrácí hodnotu ani po několikaletém používání.

Aplikace jako stvořené pro business

Základní myšlenkou aplikací pro Mac je důraz na absolutní použitelnost při řešení pracovních povinností. Aplikace jsou navrženy tak, aby vám ušetřily čas a zefektivnili vaši práci. Ať už se jedná o synchronizaci souborů, skuponové hovory nebo sdílené kontakty a události, s macOS bude práce vždy rychlá a intuitivní.

Skvělý Hardware a ještě lepší zážitky

Mac není jen zárukou krásného a výjimečného designu. Je sestaven tak, aby vydržel v náročných podmínkách, v zápřahu po celý den, a vždy podal stoprocentní výkon. Díky hliníkové unibody konstrukci nabídne ohromující odolnost v kombinaci s minimálními rozměry a váhou, kterou v rukou ani nepocítíte.

Protože máte iPhone

Ekosystém tvořený Apple produkty je jeden z nejvyspělejších na světě. Vzájemná komunikace všech zařízení vám umožní pracovat rychle a pohodlně. Bez zdlouhavého připojování a přenášení obsahu.