Device Enrollment Program (DEP)

DEP je Služba automatické registrace zařízení, která umožňuje rychlou a jednoduchou cestu,
jak nasadit Mac a iOS do Vaší firmy nebo školy.

Registrace DEP a VPPInformace na Apple.comApple podpora

Jak to funguje?

1

Registrace

Vytvořte si účet na https://deploy.apple.com/. Zadáte základní informace o Vaší firmě a číslo D-U-N-S, které zjistíte ZDE

Také je potřeba vytvořit dedikované Apple ID pro administraci DEP. Po dokončení registrace obdržíte Vaše DEP ID, které nám sdělíte.

3

Propojení

Přes TOKEN propojíte vaše MDM servery a přiřadíte jim zařízení podle sériových čísel nebo čísla objednávky. Pro budoucí nákupy lze nastavit automatické přiřazení k požadovanému MDM serveru.

2

Nastavení

Vytvořte administrátorské účty pro registraci zařízení. Můžete vytvořit administrátora pro celou společnost/školu nebo jen pro určité sekce.

4

Přiřazení

Přiřadíte požadované profily, aplikace a restrikce ve vašem MDM. Jakmile uživatel dokončí prvotní nastavení, zařízení bude automaticky zaregistrováno do MDM a nastaveno podle Vašich představ.

Informace

DEP zjednodušuje prvotní nastavení a automaticky přiřadí zařízení do vašeho MDM (Mobile Device Management). Přístroje jsou připravené pro přijímání profilů, aplikací a restrikcí bez nutnosti jakéhokoliv fyzického nastavení.

S DEP a zařízeními, které firma vlastní, není potřeba žádná manuální konfigurace. Přístroje jsou nastavené a připravené na serveru, dříve než je vybalíte z krabice. Jakmile je zařízení aktivováno a připojeno na internet, okamžitě je nastaveno podle vašeho zadání na MDM serveru.

Pro využití služby DEP stačí nakoupit zařízení přes nás a my Vám následně sdělíme DEP Reseller ID a pomůžeme Vám s implementací ve Vaší firmě/škole. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.