iSTYLE pro firmy

Umožněte zaměstnancům dělat
svoji práci co nejlépe.

Systém macOS a iOS je navržen tak, aby se s ním při práci zaměstnanci cítili pohodlně a bezpečně. Díky intuitivnímu ovládání budou snáze a rychleji plnit své povinnosti a pracovat nejlépe, jak dovedou. Výsledkem bude výkonnější a efektivnější společnost.

Proč AppleKdo jsmeCo dělámeProč my DEP

Apple do firem

Apple produkty jsou vyrobené tak, aby reflektovaly potřeby moderních společností a organizací. Nabízí zaměstnancům výkonná řešení spolu s reprezentativním designem, který podtrhne image kvalitního obchodního partnera.

Pomocí intuitivního ovládání se produkty snadno nasazují do malých, středních i velkých společností včetně korporací, kde jsou plně kompatibilní s podnikovými systémy a aplikacemi.

Vysoké rozšíření macOS a iOS platformy podporuje hladký přechod mezi systémy také proto, že většina zaměstnanců již systém zná.

Navrženo pro jakékoliv oddělení

Produkty společnosti Apple mají dokonalý design, intuitivní ovládání a nejširší ekosystém navazujících aplikací. Díky tomu se stávají nejlepším nástrojem, pro jakéhokoliv zaměstnance. Pomozte svým zaměstnancům uspět v každodenním provozu a přinášet tak vaší společnosti vyšší přidanou hodnotu.

Připraveno k okamžitému použití

Apple produkty hladce spolupracují s aplikacemi, které používáte jako je např. Google G Suite nebo Microsoft Office. Díky tomu mohou vaši zaměstnanci pohodlně přecházet mezi aplikacemi a pracovat tak, jak jsou zvyklí.

Společnost Apple má na všech mobilních platformách nejvíce aplikací, které potřebujete pro váš firemní provoz. Počínaje business inteligencí, fakturací, komunikace nebo měření a evidence efektivity.

Aplikace si velmi snadno upravíte přesně dle firemních potřeb tak, aby přesně seděly do vašeho firemního prostředí. Systémy je možné integrovat i v back-end systémech.

Bezpečnost na prvním místě

Produkty Apple jsou od základu připravené k použití pomocí základního krabicového řešení a sady aplikací. Toto základní řešení obsahuje i ochranu celého systému od zabezpečení zařízení přes aplikace až po ochranu dat.

S pravidelnými aktualizacemi včetně pomoci formou vzdálené správy si můžete být jisti, že máte bezpečné produkty od kvalitního poskytovatele.

Snadné nasazení, podpora i správa

Apple produkty jsou díky své kompatibilitě plně integrovatelné do vaší firmy, aniž by jakýmkoliv způsobem narušili chod běžících procesů. Díky Apple ekosystému je možné rozšířit mnoho aplikací i na ostatní Apple zařízení a získat tak rychlejší přístup k důležitým informacím a usnadnit tak rozhodování.

Náklady a investice

Zařízení Apple jsou vyrobená tak, aby vydržela ve vašem firemním provozu dlouhá léta. Díky kvalitě produktů mají obvykle nevyšší zůstatkovou hodnotu všech produktů na trhu. Tím se stávají výhodným finančním řešením pro jakoukoliv společnost. Navíc flexibilní finanční programy leasingu s iSTYLE i případného zpětného odkupu, který umíme pro vaši společnost zajistit dělají tyto produkty ještě atraktivnější.

Kdo jsme

Jsme Apple Prémiový prodejce s nejdelší tradicí na trhu. Naše B2B oddělení pomáhá růst vašim firmám a organizacím již přes 10 let.

Naším cílem je zlepšit chod vašich společností a pomoci vám tak soustředit se na jiná důležitá témata týkající se vašeho firemního businessu. Dodáním kvalitního hardware a jeho případnou správou vám usnadňujeme firemní provoz.

Nabídneme vám zkušenosti

Za více než 10 let naší existence jsme pomohli více než 100 korporacím, do kterých průběžně dodáváme dlouhodobá řešení a více než 1 000 firmám ve středním segmentu, kde pomáháme jak s dodáním, tak s integrací.

Co je pro nás důležité

Navrhnout pro vás optimální řešení nebo jeho případné možnosti.

Pomoci vám s kompletní organizací zakázky tak, aby vše bylo rychlé, efektivní a pro vás bez starostí.

Poskytnout vám podporu v začátcích i v pozdějším provozu. S námi na to nejste sami.

Náš tým

Matyáš Rezek

Matyáš Rezek

Sales manager

(+420) 732 330 029

rezek@istyle.cz

Vedoucí oddělení B2B pro spolupráci s firemními zákazníky a vzdělávacími institucemi

Kamil Korotnoky

Kamil Korotnoky

Business development manager

(+420) 724 958 690

korotnoky@istyle.cz

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

Pavel Nagy

Pavel Nagy

Key account manager

(+420) 734 434 962

nagy@istyle.cz

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

Milan Pagáč

Milan Pagáč

Key account manager

(+420) 727 937 995

pagac@istyle.cz

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

Pavel Urbášek

Pavel Urbášek

Sales representative B2B & EDU

(+420) 773 619 651

urbasek@istyle.cz

Konzultant pro oblast školství a vzdělávání. Obchodní poradce pro region Morava a Slezsko.

Michal Špiroch

Michal Špiroch

Key account manager

(+420) 724 695 605

spiroch@istyle.cz

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

Janatka

Jaroslav Janatka

B2B operation specialist

-

janatka@istyle.cz

Janko

Radek Janko

B2B system engineer

(+420) 608 564 456

janko@istyle.cz

Poradíme vám po telefonu

Záleží nám na tom, abyste se naučili Apple systém používat co nejlépe. Nebojte se nás tedy zeptat i dodatečně, pokud máte nějaký dotaz nebo si s něčím nevíte rady. Jsme zde pro vás, abychom pomohli. Jedině tak, se naučíte bez zábran využívat všechny úžasné funkce ekosystému Apple a usnadníte si firemní provoz. I my jsme jednou začínali.

Zaučíme vaše zaměstnance

Vašim zaměstnancům pomůžeme formou zaškolení v rychlé adaptaci nový Apple produkt. Máme certifikované lektory, kteří naučí vaše manažery efektivně využívat Apple aplikace vzájemně mezi sebou tak, že jim usnadní práci a ulehčí jejich náročný den.

Školení umíme zajistit jak v našich prostorech, tak interně u vás.

Vybereme vhodné produkty

Na základě vašich firemních potřeb zajistíme jak klasické, tak speciální konfigurace, které potřebujete pro správný výkon zaměstnanců. Konfigurace je možné kombinovat dle potřeb jednotlivých pracovních pozic.

Kromě klasického hardwaru pro vás zajistíme také příslušenství včetně krycích skel, obalů, auto nabíječek za zvýhodněných podmínek.

Postaráme se o vás

Jsme autorizovaným servisem Apple produktů. Máme tým certifikovaných odborníků s praxí. Díky tomu poskytujeme rychlý a vysoce kvalitní servis v případě, že se s vaším Apple zařízením něco nečekaného stane. Dvě z našich servisních center mají pro rok 2019 prestižní ocenění APASP. (Apple Premium Authorized Service Provider) Toto ocenění získávají pouze ta servisní střediska, která soustavně zajišťují maximální spokojenost zákazníků a nabízí tu nejvyšší kvalitu servisu.

O vaše zařízení se rádi postaráme

Pomocí Mobile Device Managenet (MDM) vám pomůžeme s hromadným nastavením a správou všech iOS zařízení ve vaší firmě. MDM umožní vašemu IT oddělení mít pod kontrolou zabezpečení a obsah zařízení, které používají vaši zaměstnanci. Vaše IT oddělení v používání MDM proškolíme a budeme vám nápomocni při prvotním nastavování.

Všechna zařízení pro vás nastavíme

Aby byl celý přechod hladký, rádi pro vás nové Apple produkty kompletně nastavíme tak, aby je vaši zaměstnanci už jen vybalili a mohli je ihned začít používat. Díky tomu zrychlíte provoz a ušetříte čas vašich pracovníků, kteří nebudou vystaveni stresu z instalací místo aby plnili své pracovní povinnosti.

S námi máte jistotu

Apple produkty jsou kvalitní, vydrží mnoho let a navíc skvěle vypadají díky nadčasovému designu. Co ale, pokud se stane něco nečekaného? Krádež, neúmyslné poškození, porucha po záruční době. V denním i firemním provozu se děje mnoho nečekaných událostí. Vylitá káva nebo zapomenutý počítač v autě mluví za vše. Proto pro vás rádi zařídíme i Pojištění proti odcizení nebo nechtěnému poškození, případně možnost Prodloužené záruky až na 3 roky.

Půjčíme vám naše zařízení

Nejste si jistí, které zařízení bude reálném provozu vaší společnosti nejlépe fungovat? Chápeme vaše prvotní obavy z neznámého. Proto máme připravenou možnost, vyzkoušet si naše zařízení v reálných podmínkách vašeho firemního provozu. Vaše spokojenost a správný výběr produktů je pro nás naprostou prioritou.

Pořádáte větší akci a potřebujete zajistit dostatečné množství zařízení? Obraťte se na nás. Zapůjčíme zařízení, která budou potřeba.

Proč my

Pro rozvoj společností a udržení si pozice na trhu je v dnešní době jednou ze zcela klíčových aktivit výběr vhodného obchodního partnera. Protože jsme si plně vědomi této skutečnosti, děláme maximu pro to, abychom vám pomohli vyřešit a usnadnit firemní provoz a vy jste se tak mohli plně soustředit na váš firemní růst.

Co vám přinese spolupráce s iSTYLE?

  • Silné partnerství pro rozvoj vašeho obchodu a celé společnosti. Firemním zákazníkům pomáháme řešit provozní záležitosti již přes 10 let.
  • Osobní Key Account manager s rychlým a individuálním přístupem dle vašich potřeb.
  • Odborná pomoc s výběrem produktů. Na základě vašich potřeb připravíme to nejvhodnější řešení s nejlepší možnou cenou.
  • Nákup na fakturu se splatností s možností individuální dohody termínu splatnosti dle zakázky nebo formy spolupráce.
  • Atraktivní možnosti financování formou finančního nebo operativního leasingu. Společně vám pomůžeme vybrat vhodnou formu financování díky které můžete vlastní firemní kapitál reinvestovat do rozvoje nebo jiných potřebných aktivit. Dokážeme pomoci s krytím nákladů z cizích zdrojů až do 100% hodnoty zboží.
  • Benefit pro vaše zaměstnance Employee purchase program.

Najdeme řešení i pro vaši společnost

Device Enrollment Program (DEP)

DEP je služba automatické registrace zařízení, která umožňuje rychlou a jednoduchou cestu, jak nasadit Mac a iOS do vaší firmy nebo školy.

DEP zjednodušuje prvotní nastavení a automaticky přiřadí zařízení do vašeho MDM (Mobile Device Management). Přístroje jsou připravené pro přijímání profilů, aplikací a restrikcí bez nutnosti jakéhokoliv fyzického nastavení. S DEP a zařízeními, které firma vlastní, není potřeba žádná manuální konfigurace. Přístroje jsou nastavené a připravené na serveru, dříve než je vybalíte z krabice. Jakmile je zařízení aktivováno a připojeno na internet, okamžitě je nastaveno podle vašeho zadání na MDM serveru.

Pro využití služby DEP stačí nakoupit zařízení přes nás a my vám následně sdělíme DEP Reseller ID a pomůžeme vám s implementací ve vaší firmě/škole.

Jak to funguje?

  1. Vytvořte si účet na https://deploy.apple.com/. Zadáte základní informace o vaší firmě a číslo D-U-N-S, které zjistíte ZDE. Také je potřeba vytvořit dedikované Apple ID pro administraci DEP. Po dokončení registrace obdržíte Vaše DEP ID, které nám sdělíte.
  2. Vytvořte administrátorské účty pro registraci zařízení. Můžete vytvořit administrátora pro celou společnost/školu nebo jen pro určité sekce.
  3. Přes TOKEN propojíte vaše MDM servery a přiřadíte jim zařízení podle sériových čísel nebo čísla objednávky. Pro budoucí nákupy lze nastavit automatické přiřazení k požadovanému MDM serveru.
  4. Přiřadíte požadované profily, aplikace a restrikce ve vašem MDM. Jakmile uživatel dokončí prvotní nastavení, zařízení bude automaticky zaregistrováno do MDM a nastaveno podle Vašich představ.