Nejlepší vánoční a chanukové aplikace pro iPhone

  Jste připraveni na nejkrásnější období roku? Sestavili jsme seznam aplikací, které vám zpříjemní, zjednoduší a rozjasní advent, Vánoce a Chanuku.

  Vánoce se zdají být tak daleko, ale nenechme se zmást, už za tři týdny budeme smažit kapra a připravovat bramborový salát, zdobit vánoční stromky a k tomu si broukat koledy. Pojďme se připravit s aplikacemi pro iPhone!

  Nemůžu se dočkat Vánoc! – Christmas Countdown!

  Tato aplikace vás průběžně informuje o tom, kolik dní, hodin, minut, sekund zbývá do Vánoc 2019. A pokud chcete ještě větší porci romantiky, můžete zobrazit, kolik úderů srdce vás odděluje od této nejkrásnější sezóny.

  Aplikace nabízí několik „režimů“ odpočtu a samozřejmě zahrnuje adventní kalendář, vánoční skladby a seznam dárků. A je zdarma!

  Zavolejte Santovi – Message from Santa!

  Pochybují vaše děti o existenci Ježíška? Udržte je ve sladké nevědomosti ještě jeden rok a ohromte je vytvořením personalizované video zprávy a telefonátu od Ježíška v angličtině! A samozřejmě, pomocí této aplikace je můžete motivovat k dobrému chování po celý rok! Aplikace je zdarma.

  Pošlete personalizované PF – Dr. Seuss Camera - The Grinch Edition

  Vaše vánoční přání mohou být roztomilé a pohádkové zároveň. Vyfotografujte své děti s postavami Dr. Seusse nebo je obsaďte do role Grinche. Tato přání můžete personalizovat pomocí barevných razítek, rámečků a textů. Sdílejte je, tiskněte je, užívejte si je! Za 0,99 dolaru.

  Dárky a rozpočty – The Christmas List

  Tato snadno použitelná aplikace vám pomůže uspořádat seznamy dárků a rozpočet na ně. K synchronizaci seznamů dárků můžete použít AirDrop nebo e-mail, aplikace nabízí sledování rozpočtů na osobu, přidávání lidí přímo z vašeho seznamu kontaktů, ukládání fotografií dárků a mnoho dalšího.
  Skvělá funkce je snadné sledování pokroku (dárky zakoupené, přijaté, zabalené), snadné rozpočty, přehled nákupů a seznamy nákupů podle obchodů. Aplikace stojí 2,99 dolarů.

  Oslavme Chanuku! – Menorah - Chanukah

  Tato Menora vám pomůže oslavit jeden z nejdůležitějších židovských svátků. Ukáže vám pomocí roztomilých animací, kolik svíček každý den zapálit. Obsahuje také chanukové modlitby v hebrejštině a angličtině.