Bezdrátový reprosystém Bowers&Wilkins Formation Flex

SKU
BWFOFLEX
 

Dostupnost

Doprava zdarma po celé České republice!
Koupit na splátky

Ostatní si také prohlédli

Detaily

Formation Flex Bezdrátová aktivní reprosoustava Formation Flex je skutečně flexibilní. Je řešena tak, aby i samotná dokázala vytvořit příjemnou zvukovou kulisu, nicméně použijete-li dvě tyto reprosoustavy, lze jejich spárováním vytvořit dokonalé stereo, které v případě potřeby můžete na basech zdokonalit ještě přiřazením bezdrátového subwooferu Formation Bass. Další možností je přiřazení dvou reprosoustav Formation Flex k soundbaru Formation Bar tak, aby fungovaly pro zadní surroundové kanály. Díky technologii Formation je přitom bezdrátový přenos v rozlišení 96kHz/24 Bit u všech reprosoustav perfektně přesný a synchronizovaný. Reprosystém je kompatibilní s AirPlay 2, Spotify, Bluetooth a Roon (Roon Ready). Formation Flex používá 2-pásmovou konfiguraci s jedním vysokotónovým a jedním středobasovým reproduktorem, které jsou napájeny digitálním zesilovačem o výkonu 2x 50W (50W pro výšky a 50W pro středobas).

B&W Formation je multizónový audio systém od Bowers & Wilkins. Základní myšlenkou tohoto systému je vytvořit bezdrátové audio propojení mezi přístroji, které by bylo stejně kvalitní, jako propojení kabelem. Proto se jedná se o systém, ve kterém přístroje mezi sebou komunikují nezávisle na domácí WiFi. Vytvářejí vlastní patentovanou síť s „mesh“ topologií, kdy spolu všechny jednotky komunikují napřímo. To zvyšuje spolehlivost spojení a také zlepšuje synchronizaci – max. odchylka v synchronizaci mezi přístroji je kolem 1 mikrosekundy a mezi dvěma reprosoustavymi Formation Duo je ještě menší. Streamování probíhá v rozlišení 96kHz/24 Bit. Celý systém se nastavuje pomocí aplikace B&W Formation app, dostupné pro Android a iOS. Samozřejmostí je kompatibilita s Apple AirPlay 2, Spotify Connect, Roon Ready, aptX HD a Bluetooth 4.1.

Technické informace

Výrobce
Bowers & Wilkins
Výprodej
Ne
Barva
černá
Propojení
AirPlay, Bluetooth
Kompatibilní s AirPlay
iPhone, iPad, iPod touch s iOS 11.4 a novší, Apple TV 4K a Apple TV (4th Generation) s tv OS 11.4 a novší, Mac a PC s iTunes 12.8 a novší.
Zesilovač
2 x 50W (50W výšky + 50W středobas)
Frekvence
50Hz - 28kHz
Napájení a baterie
100V – 240V – 50/60Hz
Rozměry a hmotnost
Výška: 215mm
Šířka: 130mm
Hloubka: 130mm
Váha: 2.3kg