Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II - černá

SKU
B 789564-0010
 

Dostupnost

Splátky s Hello Bank!
předschválený úvěr nyní bez navýšení
More details >
Koupit na splátky

Detaily

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II

Sluchátka Bose QuietComfort 35 II připojíte bezdrátově přes Bluetooth k vašemu iPhonu a iPadu. Párování je velice jednoduché díky srozumitelným hlasovým pokynům, které vás provedou postupem připojení. Navíc vícefunkční tlačítko umožňuje aktivovat Siri. Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II mají prvotřídní technologii potlačování hluku. V aplikaci Bose Connect si můžete nastavit požadovanou úroveň, vybrat si můžete ze tří možností. Aplikace nabízí také přístup k dalším funkcím a budoucím aktualizacím. Ekvalizér optimalizovaný podle hlasitosti se postará o vyvážený zvuk při libovolné hlasitosti, zatímco soustava dvou mikrofonů s potlačováním hluku zajistí srozumitelné hovory i v hlučném prostředí. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 20 hodin bezdrátového poslechu. A protože jsou konstruovaná z kvalitních materiálů, jsou lehká a dají se pohodlně nosit třeba celý den. A když vás zaskočí vybitá baterie, můžete sluchátka připojit přibaleným kabelem a poslouchat dál.

Proč si pořídit bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II?

 • Díky špičkové technologii potlačování hluku je ve sluchátkách téměř naprosté ticho a hudba zní daleko líp
 • Lithium-iontová baterie vydrží až 20 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabití
 • Soustava dvou mikrofonů s potlačováním hluku zaručuje čisté hovory i v rušném prostředí
 • Vícefunkční tlačítko umožňuje aktivovat Siri na iPhonu
 • V aplikaci Bose Connect si nastavíte požadovanou úroveň potlačování hluku a dostanete se v ní k dalším funkcím a budoucím aktualizacím
 • Bezdrátový dosah až 9 metrů
 • Ke sluchátkům je přibalený zvukový kabel na poslech i s vybitou baterií
 • Lehká konstrukce z kvalitních materiálů umožňuje pohodlný celodenní poslech

Technologie bezdrátových sluchátek Bose QuietComfort 35 II

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II nabízí pokročilou technologii aktivního potlačení okolního hluku. Tato špičková technologie průběžně měří, porovnává a reaguje na vnější hluk, který následně potlačí opačným signálem. A to není všechno - nyní můžete dokonce upravit hladinu potlačení hluku. Stačí si vybrat mezi třemi úrovněmi tu, která vám bude nejvíc vyhovovat a přizpůsobit ji prostředí, ve kterém se nacházíte. Sluchátka Bose QuietComfort 35 II jsou konstruována tak, aby s vámi udržela krok za každých podmínek. K jejich výrobě jsou použity prvotřídní materiály odolné vůči nárazu jako je například nerezová ocel. Jsou také vyztužené nylonem a skelnými vlákny, takže vydrží přesuny i náročný život na cestách. Kromě odolnosti sluchátek QuietComfort 35 II oceníte také jejich komfort a luxus. Pohodlnost při celodenním poslechu zaručuje měkký povrchový materiál Alcantara na hlavovém oblouku a syntetická proteinová kůže na náušnicích. Baterie bezdrátových sluchátek vydrží při plném nabití až 20 hodin poslechu. A když baterie zeslábne, rychlé 15 minutové dobíjení vám poskytne další 2,5 hodiny poslechu. V případě úplného vybití můžete využít přiložený kabel, který jednoduše připojíte a můžete dál poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

Obsah balení

 • Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 II, černá
 • Nabíjecí USB kabel
 • Audio kabel
 • Pouzdro pro přenášení

Technické informace

Výrobce
Bose
Výprodej
Ne
Barva
kovově modrá