1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

důvodů

proč pracovat
na Macu.

Důvod 1

Neskutečně výkonný čip.

S čipem Apple M1 se všechno mění. Má jedinečné technologie. Závratnou rychlost. A je neuvěřitelně úsporný. Ve všech směrech je to převrat. Pro celý váš tým.

Vyzkoušej Apple produkty u vás ve firmě

Důvod 2

Viz důvod 1.

Fakt je tak výkonný. MacBook Air s čipem Apple M1 je až 3,5× rychlejší než předtím.1 Dělejte na několika projektech najednou, analyzujte tabulky při videokonferencích, v pohodě zvládejte i úlohy s nejvyššími nároky na výkon.

Důvod 3

Neeeejdelší výdrž baterie.

MacBook Air s nepochopitelnou výdrží baterie – až 18 hodin – podává víc než dost výkonu, aby každý mohl pracovat, kde chce, jak chce a jak dlouho potřebuje.2

18 hodin

Důvod 4

Mac to umí s IT.

Díky možnosti nasazení bez zásahu IT nastavíte zařízení odkudkoli. A pomocí řešení správy mobilních zařízení můžete Macy spravovat v jakémkoli počtu.

Pomůžeme tvému IT týmu

Důvod 5

Umí to i ve firmě bez IT.

Mac je intuitivní a dá se snadno spravovat. Jednoduché nastavení a Průvodce přenosem dat vám pomůžou rychle Mac uvést do provozu. A jeho spolehlivý hardware vás nenechá na holičkách, takže se bezvadně hodí pro všechny firmy. Ať mají, nebo nemají vlastní podporu IT.

Můžeme být váš IT tým

Důvod 6

V delším
horizontu může být Mac levnější.

Když máte míň tiketů podpory, potřebujete míň softwaru a navíc vám zůstane větší zbytková hodnota, úspora se nasčítá. Ve srovnání s PC vám jediný Mac může za tři roky ušetřit 843 USD.3

Důvod 7

Inovativní firmy používají Mac.

84 procent největších inovátorů světa používá ve velkém měřítku Macy.4

Můžeme vám ukázat všechny výhody

Důvod 8

Zoom. Slack. Excel.
A další
a další.

Na Macu krásně fungují všechny firemní aplikace, které potřebujete – od Microsoft 365 a Google Workspace až po SAP nebo Dropbox. A díky čipu Apple M1 teď na Macu fungují i oblíbené aplikace pro iPhone a iPad.5

Podívejte se na softwarová řešení

Důvod 9

Zabezpečení má v sobě.

Díky integrovaným funkcím včetně zabezpečeného startu s ověřováním na úrovni hardwaru, průběžného šifrování, Touch ID a Gatekeeperu je Mac perfektně zabezpečený hned po vybalení.

Důvod 10

Mac ❤ iPhone.

Mac se chová stejně jako zařízení Apple, která zaměstnanci tak důvěrně znají a rádi používají. A bezchybně s nimi spolupracuje. Kopírujte práci mezi zařízeními. Zvětšete si obrazovku. Berte hovory kdekoli.

Důvod 11

Pracovat je s ním radost.

Dejte svým lidem zařízení, která si zamilují, a práce jim půjde sama.

Postaráme se o nastavení, přenos dat a další

1. Testy provedl Apple v říjnu 2020 na předvýrobních počítačích MacBook Air s čipem Apple M1 a 8jádrovým GPU a na prodávaných počítačích MacBook Air s 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7; všechny počítače měly 16 GB RAM a 2TB SSD. Testování probíhalo v předběžné verzi Final Cutu Pro 10.5 a spočívalo v překódování 55sekundového klipu 4K videa ve formátu Apple ProRes RAW s rozlišením 4096 × 2160 a 59,94 snímku za sekundu do formátu Apple ProRes 422. Testy výkonu se provádějí s konkrétními počítačovými systémy a odrážejí přibližný výkon MacBooku Air.
2. Testy provedl Apple v říjnu 2020 na předvýrobních počítačích MacBook Air s čipem Apple M1 a 8jádrovým GPU, 8 GB RAM a 512GB SSD. Test přehrávání filmů v aplikaci Apple TV měří výdrž baterie při přehrávání HD obsahu v rozlišení 1080p s jasem displeje nastaveným na 8 kliknutí od nejnižší hodnoty. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace. Další informace najdeš na stránce apple.com/cz/batteries.
3. Na základě údajů od dotazovaných společností. K určení úspory svých nákladů by každá společnost měla použít svoje vlastní odhady ukotvené ve frameworku ze studie Forresteru.
4. Na základě interních údajů společnosti Apple a zprávy Most Innovative Companies 2021 od Boston Consulting Group (https://www.bcg.com/en-us/publications/2021/most-innovative-companies-overview)
5. Aplikace jsou k dispozici v App Storu. Dostupnost titulů se může měnit.

Pusť se do práce.

Další informace o Macu pro práci získáte od našeho odborníka.

Kontaktujte nás