Apple iPad Pro 11" Wi-Fi 512 GB - stříbrný

SKU
MXDF2FD/A

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 

Easy Upgrade

Každý rok nový

Detaily >

Dostupnost

Jaké výhody získáš, když nakoupíš v iSTYLE?

4 - 48 splátek

Vyber splátky:

Doba splácení:

4 měsíců

Hodnota zboží:

25490

Vyber dobu splácení:

Přímá platba

Pojištění:

Kalkulace

Financovaná částka:

Měsíční splátka:

RPSN:

%

Roční úroková sazba:

%

Cena úvěru:

iPad Pro

Detaily

Tvůj příští počítač nebude počítač.
Je to kouzelný kus skla. Je tak rychlý, že mu většina PC notebooků nestačí. Má profesionální fotoaparáty, které dokážou proměňovat realitu. A můžeš ho ovládat prstem, tužkou, klávesnicí i trackpadem.

Je to nový iPad Pro.
Liquid Retina display
Ukaž nám vyspělejší mobilní displej. My počkáme.
Liquid Retina displej má nádherný obraz od okraje k okraji a nejvěrnější barvy na trhu.1 Je nabitý neuvěřitelně inovativními technologiemi jako True Tone a ProMotion. Takže na něm všechno vypadá fantasticky a reaguje bezprostředně. Tahle kombinace z něj dělá nejvyspělejší mobilní displej na světě.
Nejvěrnější
barvy na trhu
ProMotion
technologie
Jas
600 nitů
Mimořádně
nízká odrazivost
True Tone
technologie
Široký barevný
gamut P3
11palcový
12,9palcový
Fotoaparáty
Myslíš, že víš o fotoaparátech iPadu všechno? Zamysli se hlouběji.
Profi fotoaparáty
Vyspělé fotoaparáty v kombinaci s velkým displejem, rychlým systémem a precizně kalibrovanými snímači dávají iPadu od začátku jedinečné schopnosti. Širokoúhlým a nově i ultraširokoúhlým fotoaparátem pořídíš bezvadný záběr. A díky mikrofonům studiové kvality a 4reproduktorovému zvuku ti iPad Pro poslouží i jako základ vícekamerové filmařské sestavy.

Nový 10MP ultraširokoúhlý fotoaparát
12MP širokoúhlý fotoaparát
LiDAR skener
Technologie LiDAR (Light Detection and Ranging) se používá k určování vzdáleností měřením toho, jak dlouho trvá světelnému paprsku zasáhnout objekt a odrazit se zpátky. NASA ji používá v přistávacích modulech pro další výpravu na Mars. Nám se ji teď podařilo vměstnat do tenkého a lehkého iPadu Pro.

Náš vlastní LiDAR skener přímým vyhodnocováním doby letu měří na úrovni fotonů světlo odražené ze vzdálenosti až pěti metrů, vevnitř i venku. Pracuje nanosekundovou rychlostí a otvírá ohromné možnosti nejen pro rozšířenou realitu.

LiDAR skener ve spojení s profi fotoaparáty, pohybovými snímači a frameworky v iPadOS měří hloubku. Tahle kombinace hardwaru, softwaru a bezprecedentních inovací dělá z iPadu Pro nejlepší zařízení pro rozšířenou realitu.
Rozšířená realita
Aplikace s rozšířenou realitou jsou na novém iPadu Pro ještě realističtější. AR objekt se do scény umístí hned. Realistická okluze objektů umožňuje virtuálním AR objektům pohybovat se před i za strukturami v reálném světě. Snímání pohybu a okluze lidí jsou daleko přesnější než dosud. A vývojáři můžou vytvářet ještě přesvědčivější AR aplikace.
Natáčej a upravuj
Díky profesionální fotosoustavě je iPad Pro neuvěřitelně všestranný. Na stejném zařízení natočíš, upravíš i zveřejníš 4K video. Jedním záběrem ultraširokoúhlého fotoaparátu zachytíš celou místnost a rovnou v režimu Anotace načrtneš nové uspořádání. Nebo naskenuješ dokument, vyplníš, Apple Pencilem podepíšeš a hned ho pošleš dál.
TrueDepth kamera
Přední TrueDepth kamera je základem Face ID, nejbezpečnějšího řešení ověřování uživatele podle obličeje v tabletu – i v počítači. Taky ji využiješ na videohovory s kamarády přes FaceTime, portrétní selfíčka nebo oživení konverzací ve Zprávách, když ze sebe uděláš Animoji.
Má hotovo, než řekneš PC.
A12Z Bionic
Čip A12Z Bionic je tak rychlý, že iPad Pro výkonem překonává většinu PC notebooků na současném trhu. Rychle a krásně plynule zvládá každodenní úkoly i graficky náročné úlohy. A 8jádrový grafický procesor se stará o ještě větší výkon v aplikacích a hrách. Na jejich realističnosti je to znát.
Pro práci jak dělaný
A12Z Bionic je dělaný na pořádný zápřah v profesionálních aplikacích. 8jádrový grafický procesor zaručuje plynulou práci třeba při střihu 4K videa, 3D modelování nebo v aplikacích s rozšířenou realitou. Dokonalejší řešení odvádění tepla znamená vyšší špičkový i udržitelný výkon, což je stěžejní při profesionálních pracovních postupech. A Apple Neural Engine podporuje strojové učení na úrovni zařízení, které je připravené na další generaci profesionálních aplikací.
Multitasking
iPadOS je vyvinutý tak, aby uměl naplno využívat výkon iPadu Pro. Optimalizovaná souhra bleskově rychlého hardwaru a výkonného softwaru zaručuje, že je každá interakce svižná a plynulá. Takže tě při práci s několika aplikacemi najednou a přeskakování mezi různými obrazovkami nebude nic brzdit.
Opravdu se vznáší.
Magic Keyboard
Magic Keyboard
Úplně nový Magic Keyboard je skvělý doplněk iPadu Pro.2 Píše se na něm nejlíp ze všech klávesnic k iPadu. Má trackpad s novými možnostmi ovládání iPadOS a USB‑C port na nabíjení iPadu Pro. Zároveň slouží jako jeho přední i zadní kryt. iPad Pro se k němu přichycuje magneticky a na plovoucí konstrukci ho hladce nastavíš do takového úhlu, ve kterém se na něj dívá nejlíp.
Plnohodnotná klávesnice
Plnohodnotná klávesnice k iPadu Pro má samostatné tvrdé klávesy a nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem pro pohodlné a tiché psaní s přesnou odezvou. Klidně se pusť do psaní románu, sepisování byznys plánu nebo vyřizování záplavy e-mailů. Díky podsvíceným klávesám můžeš pracovat ve dne v noci.
Nové pojetí trackpadu
Trackpad umožňuje používat iPadOS úplně novým způsobem. Můžeš jím ovládat nový kurzor, který je ideální na přesné úkony jako úpravy tabulek, vybírání textu a další věci, které se na trackpadu dělají líp. Pomocí známých Multi-Touch gest včetně zobrazení plochy přejetím, přeskakování mezi aplikacemi i sekundárního kliknutí dvěma prsty jde všechno hladce. A kliknutí rozpoznává po celé ploše.
Kurzor pro iPadOS
Nový kurzor v iPadOS doplňuje známé Multi-Touch ovládání iPadu. Je kontextový, takže se mění podle toho, jestli zrovna ukazuješ na tlačítka, ikony aplikací, nebo text. A přijde vhod, když potřebuješ být trochu přesnější. Třeba při vytváření tabulek nebo úpravách textu. Kurzor a podpora gest na trackpadu přináší šikovný a intuitivní způsob ovládání iPadOS.
Jen pro umělce.
A studenty.
A všechny ostatní.
Apple Pencil
Tvoř
Ať retušuješ fotku, nebo ilustruješ přání k narozeninám, citlivost Apple Pencilu na přítlak a náklon spolu s mimořádně nízkou latencí podporuje všechny formy uměleckého vyjádření.2 Na iPadu Pro drží magneticky a průběžně se přitom dobíjí. Takže když dostaneš nápad, je vždycky po ruce.
Dělej si poznámky
iPad je výborný prostředek na dělání poznámek a tříbení myšlenek. V aplikaci Poznámky si můžeš nápady načrtnout stejně přirozeně jako na papíře. A taky je katalogizovat, sdílet nebo přidávat do prezentací. App Store je plný výborných aplikací, ve kterých si můžeš poznámky organizovat, anotovat a dál rozpracovávat.
Anotuj
Anotování Apple Pencilem přijde vhod v nejrůznějších situacích. Udělej snímek obrazovky a vyznač do něj, co potřebuješ. Naskenuj dokument a rovnou ho na iPadu podepiš. Anotace snadno doplníš i do PDF. A v aplikacích jako Keynote můžeš i přímo kreslit.
Troufne si tam,
kam se žádný notebook neodváží.
Přenosnost
Tenký, lehký a odolný
I když je iPad Pro tak schopný, můžeš ho všude nosit s sebou. Krásně se ti vejde i do batohu nebo na stolek v letadle. A má baterii s 10hodinovou výdrží, která ti vystačí na celý den.3
Připojení
iPad Pro je dokonalá mobilní pracovní stanice. Můžeš z něj tisknout, promítat a bezdrátově posílat soubory. K jeho USB‑C portu připojíš nejrůznější periferie včetně fotoaparátu, externího disku nebo monitoru. Wi‑Fi a LTE jsou rychlejší než kdy předtím, takže se snadno připojíš všude, kde potřebuješ.4 A když si chceš pustit oblíbený seriál nebo playlist na party, v iPadu Pro máš výborný 4reproduktorový zvukový systém.
1. Displej iPadu Pro má zakulacené rohy, které kopírují jeho krásný zaoblený design a jsou vepsané v obdélníku. Když se obrazovka změří jako běžný obdélník, má úhlopříčku 12,9 palce nebo 11 palců, ale viditelná plocha je ve skutečnosti menší.
2. Magic Keyboard a Apple Pencil se prodávají zvlášť.
3. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace.
4. Je nutný datový tarif. LTE gigabitové třídy, LTE Advanced a LTE je k dispozici na vybraných trzích u vybraných operátorů. Udávané rychlosti vycházejí z teoretické propustnosti a v praxi se budou lišit podle místních podmínek a operátora.

Technické informace

Výrobce
Apple
EAN
190199423978
Barva
stříbrná
Model
512GB Wi-Fi
Velikost
11" iPad Pro
Displej
11"
Obrazovka
Liquid Retina displej
11palcový (úhlopříčně) Multi‑Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS
Rozlišení 2388 × 1668 při 264 pixelech na palec (ppi)
Technologie ProMotion
Displej s širokým barevným rozsahem (P3)
True Tone displej
Oleofobní úprava proti šmouhám
Plně laminovaný displej
Antireflexní vrstva
1,8% odrazivost
Jas 600 nitů
Procesor
Čip A12Z Bionic s 64bitovou architekturou
Neural Engine
Integrovaný koprocesor M12
Fotoaparát
Širokoúhlý fotoaparát: 12MP snímač, clona ƒ/1,8
Ultraširokoúhlý fotoaparát: 10MP snímač, clona ƒ/2,4 a 125° zorné pole
2× oddálení optickým zoomem, až 5× digitální zoom
Pětičlenný objektiv (širokoúhlý i ultraširokoúhlý)
Jasnější True Tone blesk
Panorama (až 63 megapixelů)
Kryt objektivu ze safírového krystalu
Snímač se zadním osvitem
Hybridní infračervený filtr
Automatické zaostřování pomocí technologie Focus Pixels (širokoúhlý fotoaparát)
Zaostřování klepnutím pomocí technologie Focus Pixels (širokoúhlý fotoaparát)
Fotky a Live Photos s širokým barevným rozsahem
Ovládání expozice
Potlačování šumu
Smart HDR pro fotky
Automatická stabilizace obrazu
Sekvenční režim
Režim samospouště
Ukládání fotek s údajem o poloze
Formáty ukládání fotek: HEIF a JPEG

TrueDepth kamera
7MP fotky
Portrétní režim
Portrétní nasvícení
Animoji a Memoji
1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps
Retina Flash
Clona ƒ/2,2
Fotky a Live Photos s širokým barevným rozsahem
Smart HDR
Snímač se zadním osvitem
Automatická stabilizace obrazu
Sekvenční režim
Ovládání expozice
Režim samospouště
Nahrávání videa
4K video při 24 fps, 30 fps nebo 60 fps (širokoúhlý fotoaparát); 60 fps (ultraširokoúhlý fotoaparát)
1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps
720p HD video při 30 fps
Jasnější True Tone blesk
Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo 240 fps (širokoúhlý fotoaparát); 240 fps (ultraširokoúhlý fotoaparát)
Časosběrné video se stabilizací
Kinematografická stabilizace videa (1080p a 720p)
Kontinuální autofokus při nahrávání videa
Potlačování šumu
Pořizování 8MP fotek při nahrávání 4K videa
Zoom při přehrávání
Ukládání videí s údajem o poloze
Formáty pro ukládání videa: HEVC a H.264
Videohovory
FaceTime video
Z iPadu přes Wi‑Fi nebo mobilní síť na jakékoli zařízení podporující FaceTime
Face ID
TrueDepth kamera pro rozpo­znávání obličeje
Odemknutí iPadu
Zabezpečení osobních dat v aplikacích
Nákupy v iTunes Storu, App Storu a Apple Books
Určování polohy
Všechny modely
Digitální kompas

Wi‑Fi
Mikrolokalizace iBeacon

Wi‑Fi + Cellular modely
Zabudovaná GPS/GNSS Mobilní síť
Audiohovory
FaceTime audio
Z iPadu přes Wi‑Fi nebo mobilní síť na jakékoli zařízení podporující FaceTime
Napájení a baterie
11palcový iPad Pro
Vestavěná 28,65Wh dobíjecí lithium-polymerová baterie

12,9palcový iPad Pro
Vestavěná 36,71Wh dobíjecí lithium-polymerová baterie

Všechny modely
Až 10 hodin prohlížení webu v síti Wi‑Fi, sledování videí nebo poslechu hudby
Nabíjení napájecím adaptérem nebo USB‑C rozhraním počítače

Wi‑Fi + Cellular modely
Až 9 hodin prohlížení webu v mobilní datové síti
Operační systém
iPadOS obsahuje šikovné funkce a výchozí aplikace navržené tak, aby využívaly jedinečné možnosti iPadu.
Snímače
Face ID
LiDAR skener
Tříosý gyroskop
Akcelerometr
Barometr
Snímač okolního osvětlení
SIM karta
Nano‑SIM (podporuje Apple SIM)
eSIM
Co je v balení?
iPad Pro
USB‑C nabíjecí kabel (1m)
18W USB‑C napájecí adaptér

Product declaration