Tady najdeš redukce pro tvůj iPhone

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitních redukcí je připravena uspokojit všechny tvé potřeby pro rychlé a bezpečné přenosy dat.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Čtečka SD karet je ideální společník pro všechny vášnivé fotografy. Tento kompaktní adaptér umožňuje rychlý a snadný import fotografií a videí přímo do tvého iPhone.

VGA adaptér zase umožňuje snadné připojení tvého iPhonu nebo iPadu k externímu displeji. Tento adaptér převádí digitální Lightning signál na analogový VGA signál, což ti umožní sdílet prezentace, filmy, fotografie nebo cokoliv jiného na velké obrazovce.

Potřebuješ připojit sluchátka s jackem 3,5 mm k svému iPhonu? Lightning adaptéry na 3,5 mm jack jsou přesně to, co hledáš. Poslouchej svou oblíbenou hudbu bez kompromisů.

Objev naši širokou škálu redukcí a adaptérů, které tě nikdy nenechají na holičkách. Přidej do své sady příslušenství kvalitní redukce a užij si komfort snadného připojení, kdekoliv jsi.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie