Interiérová kamera Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt

SKU
T8410322
 

Výkup zařízení

Zhodnoť staré, pořiď nové

Detaily >

Dostupnost

Zboží hned, plať za 14 dní. Jak na to?

Detaily

Interiérová kamera Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt

Eufy Indoor Cam 2K je domácí bezpečnostní kamera pro přehled dění ve vnitřním prostoru. Nabízí sledování pohybu, noční vidění a práci s hlasovými asistenty. Umělá inteligence je schopná rozpoznávat obličeje a rozlišovat jednotlivé snímané objekty (osoby / zvířata), čímž významně snižuje počet planých poplachů. Díky ostrému 2K rozlišení máte neustále přehled, co se ve vaší domácnosti děje. Když je detekován pohyb, kamera automaticky sleduje a následuje pohybující se objekt. Pro úplnou kontrolu nad sledováním připojte kameru k Apple HomeKit, Google asistentovi, nebo k Amazon Alexe.

Nastavení systému je velmi intuitivní, kamery a Home Base se párují pomocí „párovacího“ tlačítka. Kamery komunikují s mobilní aplikací Eufy Security (Android, iOS), která umožní kromě nastavení uživatelského účtu také sledování monitorovaného prostoru v reálném čase, detekci obličejů, zvířat, prohlížení dříve pořízených záznamů, nebo přístup k dalším kamerám připojených v domácí sítí. V případě zaznamenání podezřelé situace systém ihned odešle notifikaci na mobilní telefon.

Vlastnosti

Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt dokáže zachytit obraz ve 2K rozlišení. Kvalitu záznamu zlepšuje systém nočního vidění a zabudované osvětlení. Umělá inteligence vás upozorní na zvýšení hladiny ruchu ve sledované místnosti, takže hned víte, že vaše miminko potřebuje pozornost. Funkce okamžité detekce pohybu spustí nahrávání a odešle notifikaci do vašeho zařízení. Po zachycení pohybu kamera následuje objekt, díky čemu nabízí dokonalý přehled nad situací. Přístroj disponuje zabudovaným mikrofonem, který zajišťuje oboustrannou komunikaci s osobou stojící před kamerou. V zorném poli, až 125°, má uživatel možnost vymezit prostor, který bude střežen. Na výběr jsou dvě možnosti ukládání dat, a to lokální na SD kartu v přístroji, nebo na cloud. Záznam je chráněn 256bitovým šifrováním.

Bezpečnostní kamery Eufy

V rámci svého výrobního programu nabízí společnost Anker řadu bezpečnostních prvků určených pro zajištění ostrahy domácností a firem. Kromě jednotlivých komponentů jsou k dispozici i ucelené funkční sestavy. Přístroje lze používat jak v interiéru, tak ve venkovním prostředí, kde díky kvalitním materiálům a robustní konstrukci dlouhodobě odolávají nepříznivým povětrnostním vlivům. Systémy lze bezdrátově obsluhovat pomocí mobilní aplikace Eufy Security, která je dostupná pro platformy Android i iOS.

Specifikace

 • Interiérová kamera Eufy Indoor Cam 2K Pan & Tilt
 • Barva: bílá
 • Nabíjení kamery: micro USB
 • Napájení základny: adaptér (přiložen)
 • Posun a náklon kamery: 360° horizontálně a 96° vertikálně
 • Rozlišení: 2K, zoom 8x
 • Mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
 • Zabudované osvětlení až 10m
 • Wi-Fi připojení: 2,4GHz
 • Vnitřní paměť základny: až 128 GB SD karta (není součástí balení)
 • Příslušenství: USB kabel 2m, USB adaptér, montážní příslušenství, balík šroubů, návod na použití

Technické informace

Výrobce
Eufy
EAN
194644020941
Podporuje HomeKit
Ano

Product declaration