Blog

Základní operace s Finderem

Finder je výchozí správce souborů na Macu. Najdete jej v Docku, kde čeká, až s jeho pomocí začnete procházet soubory. Podívejme se na několik užitečných triků, díky kterým je používání Finderu snadnější a bezchybnější.

Více

Reklamy Applu v tomto století – nultá léta

Apple je známý po celém světě nejen svými úžasnými produkty, ale také svým jedinečným reklamním stylem nabitým vtipnými a kreativními nápady. Příběh reklam Applu se začal psát v pozdních sedmdesátých letech a výrazně se vyvíjel v následujících desetiletích. Vraťme se zpět v čase a ohlédněme se za vývojem jedinečného reklamního stylu Applu od začátku tohoto tisíciletí.

Více

Skryté funkce ve vašem iPhonu – 11 tipů a triků

Pokud vám při práci na iPhonu někdy chybí nějaká funkce nebo nastavení, je pravděpodobné, že je již implementována. Musíte ji jen najít pohřbenou hluboko v nastavení nebo pod nevinným tlačítkem, které jste doposud přehlíželi. Není tedy překvapením, že existuje několik funkcí, které jste ani nevěděli, že váš iPhone nabízí. Pojďme se podívat a připravte se na několik překvapení!

Více

Jak zálohovat iOS zařízení

Určitě jste už slyšeli, že je důležité vytvořit bezpečnostní zálohy nastavení a dat vašich zařízení. Ale proč je to tak důležité a jak správně zálohovat?

Více

Items 385 to 396 of 586 total

Page