Blog

Jak silný MacBook Pro 2018 skutečně je?

Nový MacBook Pro je silný jako býk. Nový MacBook Pro je slabý jako koťátko. Oba názory na internetu vidíme pravidelně každý den. Jaká je ale pravda? Na to jsme se v našem gigantickém výkonnostním testu podívali. Někdy jsme byli skutečně překvapeni.

Více

MacBook Pro 15” 2018 – nejsilnější laptop Applu všech dob | TEST

Po celé poslední 3 dny jsem mohl testovat nejsilnější laptop Applu všech dob. Během testování jsem zjistil, co vše dokáže přenositelný laptop vrcholné kategorie v roce 2018 a jak jsou na tom zprávy o nevyhovujícím chlazení. Dámy a pánové, dovolte mi se s vámi podělit o test MacBooku Pro 15” 2018.

Více

MacBook Pro 2018 13“ – skutečný Pro | TEST

Konečně k nám dorazila nejnovější verze MacBooku Pro. Okamžitě jsme se pustili do jeho testování a zjišťovali, zda laptop funguje tak dobře, jak Apple slibuje. Můžeme říct, že jsme velice spokojení.

Více

Jak efektivněji používat režim Nerušit

Určitě tu situaci znáte. Potřebujete se na práci skutečně soustředit a nechcete, aby vás iPhone rušil svými upozorněními. Co uděláte? Ano, zapnete funkci Nerušit. Nicméně to neznamená, že se musíte vzdát všech volání a upozornění.

Více

Jak vypnout barevné filtry na iPhonu

Na iPhonu lze velmi snadno přizpůsobit barevné podání displeje. Pokud ale nejste opatrní, můžete si nastavit nesprávné barvy. Pojďme se podívat, jak barvy nastavit správně.

Více

Jak vypnout na iPhonu PIN SIM karty

Pamatovat si kódy PIN a PUK ke své SIM kartě může být docela oříšek, jelikož je nikdo takřka nikdy nepoužívá. Pokud s nimi máte problém, je nejjednodušší je vypnout.

Více

Jak zabránit uspání MacBooku i po jeho zavření

Zajisté jste si všimli, že se váš MacBook při zavření okamžitě přepne do režimu spánku. Většinou se jedná o užitečnou funkci, v některých případech se vám ale může hodit, když zůstane hezky vzhůru. V tomto článku si ukážeme, jak zajistit, aby zůstal váš MacBook vzhůru i zavřeným displejem.

Více

Items 385 to 396 of 416 total

Page