Blog

Test – B&O PLAY Beoplay H8i a H9i

Nemůžeme říct, že by vývojáři produktů v B&O PLAY zbytečně otáleli. V posledním roce jsme pro vás otestovali osm nových zařízení. Dnes číslo zvyšujeme na deset, jelikož se nám do redakce dostala dvojice vůbec toho nejlepšího, co společnost představila – Beoplay H8i a H9i.

Více

MacKeeper, „antivirus“ z pekla

Uživatelé, kteří macOS používají již nějakou dobu, už MacKeeper znají velice dobře – vyhýbají se mu jako čert kříži. Vzhledem k agresivní marketingové strategii se však neustále dostává do hromady počítačů, kde zásadně ovlivňuje výkon počítače. Jdeme vám ukázat, jak se tohoto softwaru zbavit.

Více

Nefunguje vám AirDrop na iPhonu? Zkuste pár triků

AirDrop je parádní možností pro zasílání dokumentů mezi iOS a macOS. Občas ale něco systém zmate, kvůli čemuž začne spravovat dokumenty nekonzistentně. Podívejme se na to, co problémy může způsobovat a jak se jich zbavit.

Více

Nastavení zvuků na iPhonu a iPadu

Nastavit zvuk pro vyzvánění, notifikace a aplikace může být někdy poněkud matoucí. Jak ztlumit video nebo aplikaci ještě před jejich spuštěním?

Více

Zapomněli jste svůj přístupový kód? Takto obnovíte svůj iPhone

V případě, že několikrát za sebou zadáte nesprávný přístupový kód, iPhone se automaticky zamkne časovým zámkem. Jestliže se pak budete snažit až příliš, Apple může smazat veškerý obsah na vašem zařízení. Pojďme se podívat na to, jak eliminovat ztrátu všech dat, pokud se vám telefon uzamknul.

Více

Jak zdarma zvýšit úložný prostor iPhonu o 100 GB

Kolik místa potřebuju? Jedná se o jednu z nejčastějších otázek při nákupu nového iPhonu. Všichni totiž vědí, že po nákupu již paměť nijak nezvětšíte. Pokud jste zjistili, že vám paměť nestačí, čtěte dále!

Více

Používáte sdílený iPad? Podívejte se na tato nastavení

Pro mnoho domácností je nákup iPadu něco, jako když se kupuje počítač. Zejména s Pro variantou, ale i klasické základní verze tabletu poslouží jako perfektní zařízení pro konzumaci obsahu. Pojďme se podívat na to, jak nejlépe doma iPad sdílet.

Více

Na co si dát pozor při nákupu a prodeji Apple Watch z druhé ruky

Při prodeji použitých Apple Watch klidně může nastat problém, že je nový majitel nemůže aktivovat. To pochopitelně povede k několika trapným minutám a zmatenému drbání se na hlavě. Ukážeme vám, na co si dát pozor před tím, než prodáte nebo koupíte Apple Watch z druhé ruky, aby se vás popsaná situace netýkala.

Více

12,9“ iPad Pro. Vážně stojí za to?

12,9“ iPad Pro jsme začali používat v roce 2015. Už je to nějaký ten pátek… konečně však Apple updatoval svůj našlapaný tablet. Proč? Protože je to nejlepší tablet na světě.

Více

Test 10,5“ iPadu Pro

Minulý pátek se nám do redakce dostal na otestování nový 10,5“ iPad Pro, měli jsme tak již pět dní na jeho testování. Hned po pěti minutách jsme však věděli, čím dnešní recenzi odstartujeme. Slova, kterými bychom krátce shrnuli to, v co se nový iPad Pro proměnil. Zjistili jsme totiž, že o novince můžeme mluvit pouze v superlativech. Jde o nejlepší iPad, který byl kdy vytvořený – o tom není pochyb. Abychom byli přesnější – iPad je nyní v takové formě, v jaké měl být vždycky.

Více

Jak odebrat předplatné na iPhonu

Aplikace pro iPhone, iPad i Apple TV v sobě často obsahují i možnost předplatného, jež pro nezkušenějšího uživatele může být hotovým bludištěm, z něhož se po vkročení nemůže vymotat. Dnešní článek vám ukáže, kde naleznete všechna potřebná nastavení, abyste zbytečně neutráceli peníze.

Více

Items 253 to 264 of 272 total

Page