Blog

Co je nového v aplikaci Fotky pro iPhone

Aplikace Fotky je jednou z nejdůležitějších aplikací pro iPhone a iPad. Obsahuje všechny fotky, které jste pořídili, a nabízí nástroje pro úpravy, které tyto fotografie ještě vylepší.

Více

Dorazil watchOS 6!

Společně s iOS 13 uvedl Apple watchOS 6, nový operační systém pro Apple Watch Series 3, 4 a 5.

Více

Vyšel iOS 13 a můžete jej stáhnout!

Přišel den, na který čekáme od letošní vývojářské konference WWDC. Konečně vyšla nejnovější verze mobilního operačního systému Applu. Po několika beta verzích si všichni uživatelé mohou oficiální verzi stáhnout do svých iPhonů.

Více

Jak zjistit úroveň nabití baterie u připojených zařízení Bluetooth

Používáte-li s vaším Macbookem zařízení připojená přes Bluetooth, jako je třeba klávesnice a myš, je důležité sledovat stav jejich baterie. A pro uživatele iMacu je to dokonce nezbytné. Není nic horšího než mít vybitou baterii, když jste uprostřed zásadní práce na vašem počítači.

Více

Sedm nezbytných aplikací pro každého majitele Apple Pencil

Inteligentní stylus Apple Pencil překonává propast mezi elektronickým a analogovým světem, a dodává tak nové možnosti nativním aplikacím iPadu Pro i aplikacím třetích stran. Je jasné, že Apple Pencil ukáže svoje dovednosti nejlépe při kreslení, psaní poznámek a práci s grafikou.

Více

Jak vynutit ukončení aplikace na Macu

Přestože Macy jsou známé svou stabilitou a širokou nabídkou nativních aplikací, které fungují jako švýcarské hodinky, můžou se vyskytnout případy, kdy je potřeba vynucené ukončení aplikace.

Více

Seznamte se s Předvolbami systému na Macu

Jednou z nejdůležitějších věcí, které se musíte naučit, když jste novým majitelem Macu, je ovládání systému. V macOS máte k dispozici spoustu nastavení a možností od ovládacích prvků pro úsporu energie přes nastavení zabezpečení až po možnosti gest. A to vše se nachází v panelu Předvolby systému.

Více

Items 253 to 264 of 528 total

Page