Black Friday začíná – Zde jsou tři nejlepší nabídky

  Letošní Black Friday právě začalo a potrvá až do 2. prosince. Měli jsme možnost se podívat na letošní výběr, ze kterého nás zaujaly tyto tři nabídky.

  Internetový obchod iSTYLE zaplavily nabídky, ze kterých oči přecházejí. Vybrali jsme tyto tři.

  MacBook 12” - 256 GB (24 990 Kč)

  Ačkoli Apple tuto produktovou řadu ukončil v polovině letošního roku, 12” mini MacBook je ideální volbou pro ty, kteří u notebooku vyžadují mobilitu, nízkou hmotnost a výkon. MacBook s 256GB úložištěm SSD ve třech různých barvách bude vaším dokonalým společníkem na cestách. Pokud toužíte po jednom z nejmenších Maců s typickým výkonem, můžete získat poslední kusy za pouhých 24 990 Kč. Nezapomeňte, že Apple tyto výrobky již nevyrábí, může to být vaše poslední šance na koupi jednoho za opravdu krásnou cenu.

  iPhone XS - 64 GB (20 990 Kč)

  Loňský „malý bratříček“ tří vlajkových zařízení může být pravou volbou pro ty, kteří by rádi upgradovali svá starší zařízení nebo pro ty, kteří právě vstoupili do ekosystému Apple. Pokud uvažujete o koupi iPhonu, ale nelákají vás letošní modely, řešením může být iPhone XS s úložištěm 64 GB. Má nový design, který byl představen s iPhonem X, OLED displej s Face ID, systém dvojité kamery na zadní straně, vše poháněné výkonným čipem A12 Bionic. A už nic víc nepotřebujete.

  MacBook Pro 13”- 128 GB (31 990 Kč)

  Loňský MacBook Pro s 13” úhlopříčkou a s Touch Bar vám nabízí výkon řady Pro ve velmi kompaktním a stylovém designu. Inovovaná verze nové řady MacBook Pro z roku 2016 byla vylepšena a zbavila se všech počátečních problémů. Displej True Tone je nejlepší na trhu a 128GB úložiště je pro základní model dostačující. Díky zlevněné ceně je to nejlepší rozhodnutí, které můžete učinit.