Bezdrátová myš Satechi M1 Bluetooth - vesmírně šedá

SKU
ST-ABTCMM

Vybraný produkt je momentálně nedostupný.
Kliknutím na tlačítko Přihlásit vás informujeme, jakmile bude produkt opět k dispozici.

 

Výkup zařízení

Zhodnoť staré, pořiď nové

Detaily >

Dostupnost

Zboží hned, plať za 14 dní. Jak na to?

Detaily

Obohaťte svůj pracovní stůl o myš Satechi M1, která má připojení Bluetooth 4.0, dobíjecí port USB-C a moderní ergonomický design. Bezproblémové připojení k vašemu oblíbenému zařízení s technologií Bluetooth pro bezdrátové ovládání vašeho stolního počítače nebo notebooku s dosahem až 10 metrů.

PŘIPOJENÍ BLUETOOTH 4.0

Snadné připojení k téměř jakémukoli zařízení s podporou Bluetooth pro bezdrátové ovládání ze vzdálenosti až 10 metrů. Jednoduše přepněte myš M1 do režimu párování a dokončete proces připojení na svém zařízení. Podporuje Mac i Windows OS.

RYCHLÁ, PŘESNÁ

Myš obsahuje optické senzory pro přesné a rychlé posouvání při procházení webu, práci nebo zadávání dat. S měkkými dotykovými navigačními tlačítky a hliníkovým rolovacím kolečkem se myš M1 stává přirozeným pomocníkem pro vaši práci.

NABÍJECÍ PORT TYPU USB-C

Myš M1, vybavená pohodlným nabíjecím portem typu C, eliminuje potřebu baterií na jedno použití a rychle se nabíjí. Zahrnuje nabíjecí kabel USB-C na USB-A.

MODERNÍ, ERGONOMICKÝ DESIGN

Její zakřivený, ergonomický design se pohodlně vejde do dlaně a je ideální jak pro leváky, tak pro praváky. Myš M1 má povrch z leštěného hliníku, který doplní vaše moderní nastavení stolu.

Technické informace

Výrobce
Satechi
EAN
879961008260
Barva
vesmírně černá
Velikost
Ne
Připojení
Bluetooth
Barva
černá

Product declaration