Bezdrátová myš Satechi M1 Bluetooth - vesmírně šedá

SKU
ST-ABTCMM
 

Easy Upgrade

Každý rok nový

Detaily >

Dostupnost

Získej dárky v hodnotě až  Kč

Jaké výhody získáš, když nakoupíš v iSTYLE?

Zboží hned, platba do 30 dní. Jak na to?

Detaily

Bezdrátová myš Satechi M1 Bluetooth

Obohaťte svůj pracovní stůl o myš Satechi M1, která má připojení Bluetooth 4.0, dobíjecí port USB-C a moderní ergonomický design. Bezproblémové připojení k vašemu oblíbenému zařízení s technologií Bluetooth pro bezdrátové ovládání vašeho stolního počítače nebo notebooku s dosahem až 10 metrů.

PŘIPOJENÍ BLUETOOTH 4.0

Snadné připojení k téměř jakémukoli zařízení s podporou Bluetooth pro bezdrátové ovládání ze vzdálenosti až 10 metrů. Jednoduše přepněte myš M1 do režimu párování a dokončete proces připojení na svém zařízení. Podporuje Mac i Windows OS.

RYCHLÁ, PŘESNÁ

Myš obsahuje optické senzory pro přesné a rychlé posouvání při procházení webu, práci nebo zadávání dat. S měkkými dotykovými navigačními tlačítky a hliníkovým rolovacím kolečkem se myš M1 stává přirozeným pomocníkem pro vaši práci.

NABÍJECÍ PORT TYPU USB-C

Myš M1, vybavená pohodlným nabíjecím portem typu C, eliminuje potřebu baterií na jedno použití a rychle se nabíjí. Zahrnuje nabíjecí kabel USB-C na USB-A.

MODERNÍ, ERGONOMICKÝ DESIGN

Její zakřivený, ergonomický design se pohodlně vejde do dlaně a je ideální jak pro leváky, tak pro praváky. Myš M1 má povrch z leštěného hliníku, který doplní vaše moderní nastavení stolu.

Technické informace

Výrobce
Satechi
EAN
879961008260
Barva
vesmírně šedá
Velikost
Ne
Připojení
Bluetooth
Barva
černá
Mac kompatibilita
iMac, iMac 24", iMac Pro, Mac mini (2018), Mac mini M1, MacBook 12", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro (16palcový, 2019), MacBook Pro (14palcový, 2021), MacBook Pro (16palcový, 2021), Mac Studio

Product declaration