Tady najdeš nabíječky pro AirPods

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Běžná lightning nabíječka - Tuto nabíječku určitě znáš z iPhonů. AirPods s nabíjecím pouzdrem, které podporuje kabelové nabíjení, můžeš jednoduše nabíjet pomocí lightning kabelu.
  • Bezdrátové nabíjení - Některé verze nabíjecích pouzder AirPods podporují bezdrátové nabíjení standardem Qi. Stačí je položit na kompatibilní bezdrátovou nabíjecí podložku a nabíjení začne samo.

Jak nabíječku vybírat?

  • Kompatibilita - Ujisti se, že je tvoje nabíječka kompatibilní s tvými AirPods. Většina lightning nabíječek by měla být v pohodě, ale pokud jde o bezdrátové nabíjení, měl bys se ujistit, že máš správnou verzi nabíjecího pouzdra.
  • Rychlost nabíjení - Ne všechny nabíječky nabíjí stejnou rychlostí. Pokud chceš rychlejší nabíjení, podívej se po nabíječkách s vyšším výkonem.
  • Značka a kvalita - Doporučuji zůstat u renomovaných značek. Levné nabíječky mohou někdy způsobit problémy nebo dokonce poškodit tvoje zařízení.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPad >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie