12,9“ iPad Pro. Vážně stojí za to?

12,9“ iPad Pro jsme začali používat v roce 2015. Už je to nějaký ten pátek… konečně však Apple updatoval svůj našlapaný tablet. Proč? Protože je to nejlepší tablet na světě.

Test 10,5“ iPadu Pro

Minulý pátek se nám do redakce dostal na otestování nový 10,5“ iPad Pro, měli jsme tak již pět dní na jeho testování. Hned po pěti minutách jsme však věděli, čím dnešní recenzi odstartujeme. Slova, kterými bychom krátce shrnuli to, v co se nový iPad Pro proměnil. Zjistili jsme totiž, že o novince můžeme mluvit pouze v superlativech. Jde o nejlepší iPad, který byl kdy vytvořený – o tom není pochyb. Abychom byli přesnější – iPad je nyní v takové formě, v jaké měl být vždycky.

Jak odebrat předplatné na iPhonu

Aplikace pro iPhone, iPad i Apple TV v sobě často obsahují i možnost předplatného, jež pro nezkušenějšího uživatele může být hotovým bludištěm, z něhož se po vkročení nemůže vymotat. Dnešní článek vám ukáže, kde naleznete všechna potřebná nastavení, abyste zbytečně neutráceli peníze.

K čemu je dnes dobrá Apple TV? – Komentář

Apple s velkými ambicemi vydal čtvrtou generaci své Apple TV před rokem a půl. Už v té době bylo těžké najít, v čem je zábavní systém od Applu tak dobrý, pokud jsme samozřejmě nekoukali jen na sliby, nápady a spekulace. V dnešním textu jsme se snažili najít odpověď.

Jak vyčistit špinavý Lightning port

Nabíjecí konektor Lightning je jako váš pupík, magnet na nečistoty. A jelikož se váš telefon pravidelně nesprchuje, nabíjení může být po čase nestabilní, naštěstí se dá vše snadno vyřešit.

Aplikace, která vám pomůže s Live Photos

Funkce Live Photo (resp. „živá fotka“) se může někdy zdát jako zbytečná možnost, která je dokonce až otravná, zejména tedy když nevíte, jak ji vypnout. Nepanikařte, připoutejte se, protože vám ukážeme skvělou aplikaci, jež vám s pohyblivými fotografiemi pomůže.

Aplikace pro fotografování s iPhonem

Telefony Applu jsou známé svými dobrými fotoaparáty. Společnost se na tuto stránku vždy pečlivě zaměřovala, zejména u iPhonu 7 Plus. Pokud ale chcete povznést své fotografování na profesionálnější úroveň, přinášíme vám pár aplikací, které vám mohou pomoci.

Čtyři nejlepší spořiče obrazovky pro Mac

Pokud byste rádi užitečný a hezký spořič obrazovky, ale doposud jste žádný vhodný nenašli, přicházíme na pomoc! V následujícím článku jsme pro vás vybrali několik skvělých spořičů obrazovky.

Viry a macOS

Operační systém od Applu je známý tím, že nemá viry, které by jej mohly ohrozit. Samozřejmě se čas od času objevuje výjimka a nějaký ten škodlivý software se prodere na povrch, každopádně nejde o nic obvyklého.

Jak zapnout funkci „Hey Siri“ na iPhonu či iPadu

Hlasová asistentka Siri byla představena jako jedna z mnoha novinek, dnes již stařičkého iPhonu 4S. Od té doby se toho mnoho naučila a celkově se funkčnost zdokonalila. Hlas je přirozenější a nyní Siri umí mnoho různorodých funkcí včetně propojení s aplikacemi třetích stran.

Co je Apple Pay?

Apple Pay je služba mobilních plateb a digitální peněženka Applu, která umožňuje snadné, bezpečné a důvěrné placení v obchodech, aplikacích nebo na webu, prostřednictvím iOS aplikace. Služba byla spuštěná v roce 2014 a je k dispozici na mnoha zařízeních Apple jako součást funkce Continuity.

Items 577 to 587 of 587 total

Page